etkileyici bir aşk hikayesi

ask-hikayesi

AŞKINI KAYBETMEMEK İÇİN YILLARCA KÖR NUMARASI YAPAN HAKAN’IN BÜYÜK AŞK HİKAYESİ

Hakan ve Şerife adında iki genç varmış. Kız güzelmi güzel genç yakışıklı mı yakışıklıymış bu iki genç birbirlerini sevmiş ve bir flort döneminden sonra evlenmeye karar vermişler. İkisinin durumu iyi ve zengin ailelerin çocuklarıymışlar ve sonunda Hakan ve ailesi Şerifeyı istemeye gitmişler. Nişan yüzükleri takılmış ve evlilik günleri belirlenmiş.

Bir gün Hakan Şerife aramış kız telefona bakmış ” Aşkım ne yapıyosrsun” demiş. Kız yemek yaptığını yemek yiyeceğini söylemiş. Hakan” aşkım yemeğini yedikten sonra seni almaya gelecem birlikte sinemaya gideriz iki tane bilet aldım” demiş. Kız “tamam aşkım gidelim” demiş ve telefonu kapatıp yemeğe devam etmiş.tam o sırada tüp patlamış bütün tüp parçaları Şerifenin vücudunu delik deşik etmiş.. Hastaneye yoğun bakıma kaldırmışlar. Hakan koşa koşa hastaneye gitmiş. Şerife onunla görüşmek istememiş. Çünkü suratı yanıktan öyle iğrenç bi hal almış ki yüzüne ve vücuduna bakınca insan iğreniyormuş

. Annesi Şerifenin yanına gelmiş ve “kızım Hakan perişan bir halde neden onu görmek istemiyorsun ” demiş. kız” anne sen böyle yüzümün haline bakmaya iğreniyorsun o nasıl baksın. Söyle ona beni güzel halimle hatırlasın herşey bitti sakın beni aramasın”. Anne kızın dediklerini çocuğa aynen iletmiş.

Çocuk üzüntüyle hastaneden çıkmış ve arabasını süratle kullanmaya başlamış ve trafik kazası geçirmiş kör olmuş. Annesi tekrar kızın yanına gelmiş ve Hakana olanları anlatmış. “Artık evlenmeniz için hiç bir mani yok artık birbirinize destek çıkmalısınız bak hem artık istesede seni göremez” demiş.

Bunun üzerine kız Hakanla evlenmiş. İki tane çocukları olmuş ve yıllar sonra Şerife kalp krizinden ölmüş. Öldüğü gün çocukları anlamışlar ki babaları kör değilmiş ve aslında hiç kör olmamış. Ne kadar güçlü bir aşk ne büyük bir sevginin hikayesi. Ben çok etkilendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiyle kalın..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *