aşık erkek nasıl anlaşılır

AŞIK ERKEK NASIL DAVRANIR ERKEĞİN AŞIK OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ

Birlikte olduğunuz erkek hala sizi seviyormu diye merak ediyorsanız. Şimdi size aşık erkeğin nasıl davrandığı ve neler yaptığını ana hatları ile anlatmaya çalışacağız. Elbette her insanın kendine öz karakteri ve davranış şekli vardır. Fakat bazı davranışlar genellikle aşık olan her erkeğin yaptığı davranış şekilleridir. Şimdi aşık erkek davranışlarını sıralayalım.

Aşık Erkek Eşyalarınızı Taşır

Elinizde ağır eşya poşetleri varsa ya da çantanız ağırsa, daha siz söylemeden elinizden alıyor, yükünüzü hafifletmeye çalışıyorsa, hala sizi önemsiyor demektir.

Aşık Erkek Sizi Her Halinizle Beğenir:

Hangi kıyafetle olursa olsun hatta pijamalarınızla evin içinde dolaşırken bile size iltifatlar ediyor, ne kadar seksi göründüğünüzden dem vuruyorsa, gözleri hala aşktan kör demektir.

İhtiyaçlarınızı Sizden Çok Düşünüyorsa Aşıktır

Eğer size gelirken, siz bir şey istemeseniz bile eli kolu dolu geliyorsa, hayatınızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyorsa, aşkından emin olabilirsiniz.

Sizi Gerçekten Dinliyorsa Aşkına Güvenin

İçinden çıkamadığınız bir derdiniz olduğunda ya da işte stresli geçen bir günün ardından onunla konuşurken sizi can kulağıyla dinliyor, dertlerinize ortak oluyor ve dahası çözümler üretmeye çalışıyorsa size gerçekten aşık olduğunu düşünebilirsiniz.

Aşık Erkek Sevdiğiniz Şeyleri Siz Ondan İstemeden Yapar
Sinemaya gitmeyi sevdiğinizi biliyor ve akşam için iki sinema biletiyle karşınıza çıkıyorsa, sabah uyandığınızda kahvenin vazgeçilmeziniz olduğunu biliyor ve sabahları sizi bir fincan kahveye uyandırıyorsa bilin ki sevgiliniz size deli gibi aşık!

Gideceğiniz Yere Sizi Bırakıp Alıyorsa Aşıktır

Akşam için her ne planınız olursa olsun, toplu taşıma araçlarında sürünmeyin diye sizi gideceğiniz yere götürüp, çıkışta da almaya geliyorsa, hem sevgilinizin değerini bilmeli hem de duygularından emin olmalısınız.

Aşık Erkek Sizin İçin Yemek Yapar

Herhangi özel bir gün olmaksızın sizin için yemek yapıyorsa, özellikle sizin sevdiğiniz yemekleri size olan duygularından hiçbir şey kaybetmediğinden emin olabilirsiniz. çünkü erkekler genellikle aşık olmadıkları zaman bu tarz işlere kalkışmazlar
Womenist.net sitesinden faydalanarak www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *