2012 ikizler burcu

2012 İKİZLER BURCU YORUMU 2012’DE İKİZLER BURCUNU NELER BEKLİYOR

2012 ikizler burcu yorumu yapan Astrolog Rezzan Kiraz, 2012’de İkizler burcunu neler bekliyor, yeni yılda ikizler burcu neler yaşayacak açıklıyor. İkizler burcu, bu yıl olumlu açılar altında ilerliyor. 26 Ekim’e kadar Terazi burcunda kalacak olan Jüpiter size yaşam enerjisi, yaratıcılık ve hayattan keyif alma olanağı sunacak. Bu şans kendisini aşk alanında da gösterebilecek.
Yılın 2. yarısında, Satürn sayesinde 2 yıldır süren maddi kısıtlamalar hafiflemeye başlayacak. Satürn’ün yapıcı etkisi altında, örneğin çok istediğiniz bir eğitim programına ciddi biçimde eğilebilirsiniz. 25 Mayıs – 1 Haziran doğumlu İkizler, Uranüs’ün etkisiyle otoriteye başkaldırmak isteyebilir. Seçimlerinizi iyi değerlendirin. 4-8 Haziran doğumlular Neptün’ün yaratıcı etkisini güçlü hissedecek. 12 – 15 Haziran doğumlular ise evlilik ve ortaklıklarda baskı altına girebilir.

2012 İkizler Burcu Şans Yorumu:

Şans size aşkta, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz alanlarda, çocuklarla ilgili konularda ve hayatın keyifli alanlarında çok daha fazla kendini gösterecek. 26 Ekim’e kadar kendinizi geliştirme fırsatlarınız olabilir. Sosyal alanda hareketlilik söz konusu. 26 Ekim’den sonra ise, Jüpiter kariyerinize pozitif destek verebilir.

Uranüs etkisi altında ani kararlar verebilirsiniz ama alacağınız riskler beklenmedik olaylara yol açabilir. İş hayatında gerginlik ve kopma olabilir. 6 Şubat’a kadar ve 1 Mayıs – 12 Haziran arasında dikkatli olun.

2012 İkizler Aşk ve İlişkiler:

İkizler, ilişkilerde hareketli ve neşelidirler. Duygusal anlamda pek derin olmasalar bile, konuşmaları etkileyicidir.

2012 İkizler Burcu Aşk Uyumu:

2012’de İkizler burcu en iyi ilişkileri Terazi burcu ile yaşayacaktır.
2012 ‘de İkizler burcu en zor ilişkileri Yay ve Başak burçları ile yaşayacaktır.

2012’de İkizler Kadınını Neler Bekliyor:

İkizler kadını evlenip çocuk sahibi olmak için yaratılmamıştır. İlişkilerinde zihinsel heyecanlar arar.
Venüs’ün desteğiyle 2 – 26 Şubat, 10 Mayıs – 3 Haziran, 17 Ağustos – 11 Eylül dönemlerinde aşkı yakalamak daha kolay. 26 Şubat – 22 Mart, 23 Temmuz – 17 Ağustos arasında ise yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.

2012’de İkizler Erkeği Neler Yaşayacak:

Çekicidir. Çok güvenilir değildir ama hareketli bir birliktelik için biçilmiş kaftandır. Zor bağlanır. Cinsellikte deneyimcidir.
20 Mart – 1 Mayıs, 12 Haziran – 28 Temmuz arasında beraberlikler daha akıcı ve rahat olabilir. 28 Temmuz sonrasında ise ilişkiler ve sosyal alanda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

2012 İkizler Burcu İş ve Para Analizi:

16 Temmuz’a kadar maddi konularda daha akılcı olmak gerek. Finansal kaynak bulmak kolay olmayabilir. Özellikle ailevi işler maddi alanda sizi huzursuz edebilir. Yılın 2. yarısında kısıtlamaların azalacağını söyleyebiliriz. İş ve organizasyonel konularda, Jüpiter 26 Ekim sonrasında daha rahat bir döneme işaret etmekte.

2012 İkizler Burcu Sağlık Durumu:

10 Ocak’a kadar olan dönem, 16 Şubat – 5 Mart, 4 -20 Eylül, 30 Ekim – 26 Kasım arasında yüksek gerginlikten uzak durmak faydalı olacak.rezzankirazburc.com’dan faydalanarak www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *