2013 boğa burcu yorumu

2013’TE BOĞA BURCU NELER YAŞAYACAK 2013 BOĞA BURCU AŞK VE İŞ HAYATI ANALİZİ

Astrolog Rezzan Kiraz 2013 boğa burcu yorumu yaptı, 2013 te boğa burcu neler yaşayacak, 2013 boğa burcu için nasıl bir yıl olacak, Boğa burcu 2013 yılında aşk hayatı , 2013 boğa burcu iş ve sağlık durumu analizleri yaptı. boğa burçları 2013′de bu bir yıllık süreç, aşkta ve her türlü kişisel ifadenizde şans sizinle olacak. Hayattan zevk almak, aşktan yana mutluluk duymak ve her türlü şans oyunun büyük kazançlar getirecektir. Bu yıl boyunca eşiniz için çok fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Evlilik ortağınızın görüşleri ve fikirleri ile çatıştığınız için aranızda iletişimsel problemler görülecektir.Ayrıca iş hayatınızda sorumluluk sahibi, yoğun çalışabilen ve görevlerini en iyi şekilde yürüten disiplinli ve çlışkn bir kişi haline geleceğiniz bu yıl çevrenizdeki insanlar sizi fazlasıyla mesafeli ve soğuk bulabilirler. Çevrenize karşı ketum ve kapalı olacaksınız. Sırlarınızı paylaşmaktan hoşlanmayacaksınız.
Temmuz gibi çevrenizdeki insanların duygularına karşı yüksek oranda duyarlı olacaksınız bu süreçte dürüst düşünceler içinde olmaya özen gösteriniz. Boğalar parasal konularda hiç ummadığınız bir anda düşüşler görülebilir yada maddi anlamda sorunlarla karşılaşmanız olası. Gene bu ara bazılarınızın eğitim hayatı ile ilgili uğraşları olabilir.
Ağustos’a dikkat. Bu ay fikirsel anlamında gergin durumlar oluşabilir. Boğa burçu 2013 Ağustos sonu bir arkadaş veya akrabanızın bir konuda sizden yardım istemesi söz konusu bu konuyla ilgili uğraşlar içinde olacaksınız yani bu dönemde kendinizden çok yakın çevrenizin işleri ile uğraşıyor olcaksınız.

Eylül başı bazılarınızın hayatında bir taşınma belki terfi yada yeni bir işe başlama sektör değişikliği yada iş nedeniyle gerçekleşecek şehir değişikliği gibi gelişmeler olabilir.Ancak şunuda belirtmekte fayda var bu durum sizi hoşnut edecek.

Ekim gibi boğalar size çok uzak görünen konuların tartışmaların içinde bulunabilir alakanız olmdığını düşündüğünüz kimselerele görüşmenizi gerektiren işler gündeme gelebilir.Ekim biraz karışık görünüyor kafanızı yoracak tartışmalar yaşanacak gibi.Bu dönemde, sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz gerekir. Güvensizlik duygusu, kendinizi çok aşağılarda görmek veya değersiz hissetmek gibi duygulara sahip olabilirsiniz.

Aralık gibi gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir.Bazılrınız eşinin yada eşinin tarafından miras işleri ile ilgili olcak.

2013 BOĞA BURCU İŞ HAYATI

Sevgili boğalar 2013 yılı yoğun bir iş temposu sizi bekliyor olacak. Koşuşturmalardan vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir ofis ortamı.Kendi işinin patronu olanlarında bu yıl yoğun olacakları güzel kazançlar sağlayacakları bir yıl.Bazılarınız Nisan gibi bir ortaklık düşüne bilir yada bir yakınından bir teklif gelebilir ancak bu işe girmeden önce iyi ölçüp biçmeniz de yarar var.Eğer mantığınızı ön plana alarak hareket etmezseniz zarar görebilir ve bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz.Mayıs sonrası artan iş temponuzla beraber zihin yorgunluğu da olacak bu dönemde sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Haziranda uzun vadede gelir getirebilecek yatırımlar yapabilirsiniz. Boğa burcu bu dönemde girişeceğiniz işlerden pişman olmayacaksınız.Temmuzda bazılarınızın yurt dışı bağlantılı iş girişimleri memnun edici sonuçlar verebilir.Kimileri ise,bu dönemde yeni arayışlar içine girebilir yada beklenmedik bir iş teklifini kabul ederek , mevcut işinden ani bir kararla istifa edebilir.

Özellikle Eylül sonraso döneme dikkat edin diyelim bu aylar daha kazançlı olacak.Kasım sonrası uzun bir süredir beklediğiniz para elinize geçebilir.Gerçi bu dönem maddi bir sıkıntı yok ancak dahada rahatlamış olan büççenizle beraber lüks harcamalara gidebilirsiniz.

2013 BOĞA BURCU AŞK HAYATI

2013 boğa burcu, çıkacağınız bir yolculuk sonucu sürpriz bir gelişme yaşanabilir. Duygusal hayatınızda sizi memnun edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşkta büyük bir tutku ve heyecan getirici deneyimler söz konusu. Yılın son dönemi de aşk hayatınızda ve beraberliklerinizde uyumlu enerjilerin etkisi altındasınız. Evlilerin aileleri ile olan paylaşımları artacak. Evlilerin bu yıl anne baba olması da mümkün.

Şubat ilginç bir ay, alışkanlıklarına bağlı ve kuralcı tipleri tercih edeceksiniz.

Martta, evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz Nisanda, yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Bu dönemde, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz.

Haziranda bazılarınızın iş çevrensinde başlayan dostluklar aşka dönüşebilir.

Boğalar Temmuz ayında gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Gireceğiniz toplulukların aranılan kişisisiniz. Güzel ve ahenkli konuşmalarınızla çevrenizi büyülüyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla ve kardeşlerin de katıldığı topluluklarda güzel işbirlikleri içindesiniz

Eylülde eski duygular gündeme gelebilir geçmiş aşklardan gelen bir haber melankoliye neden olabilir.Bu dönem biraz kendinizi dinlemek düşünmek isteyebilir içe kapanabilirsiniz ancak var olan ilişkinizi tehlikeye atacak hareketlerden çekinmenizde fayda var. Bu döneme biraz dikkat diyelim.Bu dönemi sorunsuz atlta bilmeniz ilişkisinizin daha sağlam temellere oturmasını sağlayacak.

Kasım gibi ilişkinizi bir adım öteye götürmek amacıyla harekete geçebilirsiniz.

Aralıkta yoğun duygular içindesiniz. Sevgili boğa burcu, cazip ve çekici bir konumdasınız. Gizli bir çekiciliğiniz var. Gözler sizin üzerinizde, bulunduğunuz ortamlarda ilginç konuşmalar yapıyor ve çevrenizi kolayca etki altına almayı başarıyorsunuz.

2013 BOĞA BURCU SAĞLIK

Boğa burçları midenizle ilgili sorunlar çıkbilir gazlı içeceklerden uzak durmnızda fayda var.Ayrıca bu yıl tansiyon problemi olanlar kendilerine daha fazla dikkat etsin.Fazla kilolara dikkat.

Temmuza dikkat kesici ve yanıcı maddelerden uzak kalmalısınız. Alet kullanıyorsanız, dikkat etmelisiniz. Kemiklerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Alıntıdır.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *