2013 terazi burcu yorumu

2013 ‘TE TERAZİ BURCU NELER YAŞAYACAK 2013 TERAZİ BURCU AŞK VE İŞ HAYATI ANALİZLERİ

Astrolog Rezzan Kiraz 2013 Terazi Burcu yorumu yaptı. 2013’te terazi burcu neler yaşayacak, 2013 terazi burcu için nasıl bir yıl olacak, 2013 terazi burcu aşk hayatı, 2013 terazi burcu iş ve sağlık durumu hakkında bilgiler verdi. Terazi burcu 2013 yılı özellikle yılın ilk yarısı isteklerinizi hayata geçirmeniz için son derece uygun bir dönem olacak.Eğitim hayatı devam edenler için çok başarılı bir yıl sizi bekliyor bazılarınız yüksek lisans doktora girişiminde bulunabilir.Bazılarınızda girdikleri bir sınavın sonucu sevinebilirler ancak bu sevinç hiç beklemedikleri “olmaz” dedikleri bir başarı olacak ki buna oldukça şaşıracak bir o kadarda sevineceksiniz.Bu yıl eğer yurt dışı bağlantılı bir iş beklentiniz varsa bu gerçekleşecek.Kimileriniz geçen yıl itibari ile yeni bir yere taşındınız ve halen bu yeni yere alışamamış olabilirsiniz ev özlemi aile hasreti çekmeye devam edeceksiniz ancak şunu da bilin bu işin sonu “güzel” sadece “sabır”.
Yeni yerler görme isteğinizin artacağı bu yılın dediğimiz gibi özellikle ilk yarısı, tatil planları hafta sonu gezileri aktiviteleriniz arasında bolca yer alacak. Aile ve arkadaşlar ile geçirilecek güzel ve neşeli tatiller, birlikte planlanacak organizasyonlar ve geziler de sizi bekliyor olabilir. Bugüne kadar ulaşmak istediğiniz yerlere gitmek ve bazı sınırları aşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.Evli olanlar eşleri ile aralarında küçük tartışmalar dışında problemleri olmayacak,bu tartışmaların sebebi büyük oranda çocuklarınızdan kaynaklı olabilir.Bazılarınızın çocukları ile ilgili üzüntüleri olabilir.Çocuk sahibi olanların, özellikle ergen yaşta çocukları olanların, bu yıl çocuklarıyla daha fazla ilgili olmalarında fayda var,arkadaş çevrelerini tanımanız sizin için iyi olacaktır.Bu sorunlar yılın ilk yarısı kendini fazla belli etmeyeceği için ilgisiz kalabilirsiniz ancak ilgisiz kaldığınız taktirde yılın ikinci yarısı büyümüş olarak karşınıza çıkacaktır önceden tedbirinizi alın.

Sevgili Teraziler 2013 Ocak-Şubat gibi bir çok konuda şanslısınız. Bazı güzel yolculuklar yapabilir, duygularınızı gerektiği gibi ifade edebilir ve insanlarla uyumlu ilişkiler yürütebilirsiniz.Eğer sizden uzakta yaşayan aile fertleriniz varsa onlardan bazı mutlu haberler alabilirsiniz.
Mart ayı gibi eşiniz tarafından kaynaklı bir miras işi ile ilgilenme durumu olabilir.Sizi ziyarete gelenler olduğu gibi, sizin de ziyarete gittiğiniz insanlar olacak. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın sıkıntılarına ortak olabilir ondan gelecek bir yardım isteğini kabul edebilirsiniz.

Nisan-Mayıs döneminde terazi burçu, dostlarınızın sizi hiç hesapta olmayan yerlere davet etmeleri, bir yolculuğa çıkmanız, yeni kimselerle tanışmanız ve bu kimselerle karşılıklı bir yakınlık duyarak dostluğunuzu ilerletmeniz olası.

Haziran sonu yaklaşan bazı olumsuzlukları hissedebilir ve bu yüzden de huzursuzlanabilirsiniz. Önceden sıkılmanızın size bi faydası yok.

Temmuz gibi bazı kimselerin durup dururken size sırt çevirdiklerini ve açıkça karşı duruma girdiklerini görerek şaşırabilirsiniz.Bu dönem sevdiğiniz bir arkadaşınızın size olan soğuk tavırlarıda can sıkıcı olabilir.Her şeye rağmen bütünüyle kötü bir dönemde de değilsinz.

Terazi burçları Ağustos ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmanıza uygun bir süreç.

Eylül-Ekim dönemi gibi sizi üzen ya da düşündüren birşeyler varsa o konularda feraha çıkabilirsiniz.Yeni gelişmeler olabilir ya da bazı fikirler alabilirsiniz. Dostlarınızın yaklaşımları sizde yeni fikirlerin uyanmasına ve konuyu daha kolay görmenize de sebep olabilir.

Kasım ayı planladığınız ve çok istediğiniz bazı şeyler siz hiçbir şey yapmadan kendiliğinden gerçekleşebilir veya harekete geçmeniz için her türlü teşviği görebilirsiniz. Ayrıca para konularında da şansınız açılacak. Aralık ayı ise işle ilişkili ortak çalışmaların getirdiği maddi kazanımlar sayesinde huzurlu olacaksınız.

2013 TERAZİ BURCU İŞ HAYATI

Teraziler iş yerinizi, ekibinizi büyütebilir, planlı programlı hareket ederseniz geleceğinizi güvence altına alabileceğiniz yatırımlarda bulunabilirsiniz,özellikle işi borsa gibi konularla ilgili olanlar bu yıl oldukça şanslı olacaklar,yeni çalışma ortamları bulabilir, ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, değişik yerlerden ve değişik projelerden para kazanabilirsiniz.

Yalnız terazi burçu temmuz ayına dikkat diyelim gelir getirir düşüncesiyle bilmediğiniz işlere girişmemenizde fayda var.
Eylül ekim gibi bazılarınız iş yerini yada çalıştığı firmayı değiştirebilir.
Bu yıl sadece temmuz ağustos gibi işlerinizde bir durgunluk yaşanabilir bunun dışında kazançlı bir yıl olacak.

2013 TERAZİ BURCU AŞK HAYATI

Aşk hayatı terazi burçları bu yıl içinde son derece cana yakın ve çekici bir görünümde olacağınız için karşı cins ilişkileriniz de de şanslısınız.

Ancak iyi giden bir ilişkisi olan teraziler için Özellikle yılın ilk ayları için bir uyarıda bulunmakta fayda var: henüz proje aşamasında olan bir karşı cins ilişkisiyle ilgili düşünceleriniz varsa bilmelisiniz ki, kafanızda kurduğunuz ilişki sizin için uygun değil ve riskli. Ne olacağı belirsiz durumlar için sağlam yürüyen şeyleri riske atmanız doğru olmaz.Eğer isterseniz yeni bir aşk macerası başlatmaya ya da kafanızda birisi varsa onunla yakınlık kurmaya uygunsunuz ancak dediğimiz gibi iyi giden bir ilişkiyi riske atmayın. Sonunda üzülebilirsiniz.Eğer bu dönem sorunsuz atlatılırsa özekllikle evli olanlarınız eşleriyle son derece uyum içinde olacak ve bu adeta aşk tazeleyecekler.

Evliliği problemli olanlar için de özellikle mart ayında gergin dönemler yaşanabilir ancak onlarda aile büyüklerinin araya girmesi ile eşleri ile aralarını düzeltecek.Aile büyüklerinin arabuluculuğu uzlaşmacı tavırları sizi de eşinizi de ummadığınız bir şekilde memnun edecek.
Bu arada yalnız olanlar yada aşktan yana şansım yok diyenler özellikle şubat,nisan mayıs, eylül sonu bu dönemlere dikkat diyelim bi bakmışınız aradığınız insan karşınıza çıkıvermiş.Ancak aradığımı buldum diyeceğiniz bu yıl kısa iş seyahatleri arkadaş toplantıları yada tatil için bulunduğunuz mekanlarda tanışacağınız kişilerle kısa süreli ilişkiler yaşanacak hatta bunlardan bazıları sizi oldukça etkileyecek.Eğer yalnız bir kadınsanız mayıs ayı içinde duygusal yapıda bir erkekle tanışmanız da olası.

2013 TERAZİ BURCU SAĞLIK

Genel anlamda terazi burcu sağlığınızın yerinde olduğu bir yıl ancak sırt ve bacak ağrılarından şikayet edebilirsiniz.Dinlenmeye vakit ayırdığınız ve beslenmenize dikkat eddiğiniz taktirde sorunsuz bir yıl geçireceksiniz.Mart-Nisan gibi bir yakınınızın sağlık problemlerine üzülebilirsiniz. Alıntıdır.

 


 

One Comment

  • Ahmad X. Buchanan
    21 Ocak 2013 | Permalink |

    Terazi burcu 2013 yılı özellikle yılın ilk yarısı isteklerinizi hayata geçirmeniz için son derece uygun bir dönem olacak.Eğitim hayatı devam edenler için çok başarılı bir yıl sizi bekliyor bazılarınız yüksek lisans doktora girişiminde bulunabilir.Bazılarınızda girdikleri bir sınavın sonucu sevinebilirler ancak bu sevinç hiç beklemedikleri “olmaz” dedikleri bir başarı olacak ki buna oldukça şaşıracak bir o kadarda sevineceksiniz.Bu yıl eğer yurt dışı bağlantılı bir iş beklentiniz varsa bu gerçekleşecek.Kimileriniz geçen yıl itibari ile yeni bir yere taşındınız ve halen bu yeni yere alışamamış olabilirsiniz ev özlemi aile hasreti çekmeye devam edeceksiniz ancak şunu da bilin bu işin sonu “güzel” sadece “sabır”. Yeni yerler görme isteğinizin artacağı bu yılın dediğimiz gibi özellikle ilk yarısı, tatil planları hafta sonu gezileri aktiviteleriniz arasında bolca yer alacak. Aile ve arkadaşlar ile geçirilecek güzel ve neşeli tatiller, birlikte planlanacak organizasyonlar ve geziler de sizi bekliyor olabilir. Bugüne kadar ulaşmak istediğiniz yerlere gitmek ve bazı sınırları aşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.Evli olanlar eşleri ile aralarında küçük tartışmalar dışında problemleri olmayacak,bu tartışmaların sebebi büyük oranda çocuklarınızdan kaynaklı olabilir.Bazılarınızın çocukları ile ilgili üzüntüleri olabilir.Çocuk sahibi olanların, özellikle ergen yaşta çocukları olanların, bu yıl çocuklarıyla daha fazla ilgili olmalarında fayda var,arkadaş çevrelerini tanımanız sizin için iyi olacaktır.Bu sorunlar yılın ilk yarısı kendini fazla belli etmeyeceği için ilgisiz kalabilirsiniz ancak ilgisiz kaldığınız taktirde yılın ikinci yarısı büyümüş olarak karşınıza çıkacaktır önceden tedbirinizi alın.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *