21 aralık için hazırlık yapalım

21 ARALIK DEĞİŞİMİNİ DAHA RAHAT GEÇİREBİLMEK İÇİN NELER YAPMALIYIZ

21 Aralık günü Mayaların takviminden yola çıkılarak dünyanın sonu yada kıyamet olarak açıklanıyor. Bu nedenle insanlarda 21 Aralık günü için bir korku ve endişe var. Araştırmacı Bilim Adamlarının verdiği bilgi ise 21 Aralık’ta dünyanın boyut değiştirip bir üst boyuta çıkacağı yönündedir. Bu nedenle korku üretilmemesi ve mümkün oldukça rahat ve pozitif olunması şeklindedir. Peki Dünyanın bu değişimini biz insanların rahat atlatabilmemiz için neler yapmalıyız. İşte yapılan açıklamalar:

* Öncelikle düşünce hâkimiyeti ile anda kalabilmek çok öenmlidir. Düşüncelerimizin hep olumlu ve pozitif yönde olması gerekiyor.

* Enerji akışlarının yalın, olabildiğince temiz alınabilinmesi için aksesuar ve takı kullanmamak, mümkün olduğunca doğal pamuklu giyinmek.

* Sigara içmemek, bırakılamıyorsa minimuma indirmek.

* Balık dışında, kırmızı ve beyaz et tüketmemek, tüketilecekse azaltmak, unlu mamulleri mümkün olduğunca azaltmak, asitli içeceklerden uzak durmak, sebze ve meyve yemek, tatlandırıcı olarak olabildiğince doğal pekmez, bal v.s kullanmak

* Hissederek ve şükrederek bol bol su içmek,

* Aklına geldikçe BEN ÖZ-ÜM sözünü içsel tekrarlayarak ana odaklanmak,

* Açık havada daha fazla zaman geçirmek, burundan derin nefesler alarak ağızdan vermek,

* Sağ bileğimize kırmızı pamuklu iplikten bileklik takmak, Böylece eril enerji ağına bağlanmak.

* Eski sakladığımız eşyalarımızı, kıyafetlerimizi vermek. Bağımlılıklarımızı bırakmayı sembolize eden bu amaç, ihtiyacı olanları da destekleyecektir.

* Evinizi, eşyalarınızı, takılarınızı arındırmak, (tütsü, adaçayı ve tuzlu su kullanılarak yapılabilir) Şimdiye kadar sahip olduğumuz her şeyi şu an bilinci ile kabul edebilmek için, geçmiş bilincimizle sahip olduklarımıza yüklediğimiz olmaması gereken her ne varsa onlardan temizlemek ve arındırmak.

* Eski enerjilerden bağımızı kesmek, bir meditasyonla, bedenimizle birlikte tüm evimizi, işyerimizi, eşyalarımızı, kıyafetlerimizi, takılarımızı Yüce Kaynağın köpük köpük akan beyaz ışık/nur şelalesinin altında yıkadığımızı imgeleyerek arınmak.

Bu yapacağımız arınma teknikleri ile 21 Aralık gününü daha rahat huzurlu ve mutlu geçirebilirsiniz. Güzel günlere..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *