2013 yay burcu aşk hayatı

2013-yay-burcu ask hayati

2013’TE YAY BURCUNUN AŞK HAYATI NASIL OLACAK

Astrolog Rezzan Kiraz 2013 yılında yay burcunun aşk hayatında neler yaşanacak açıkladı. Sevgili yaylar yeni beraberlikler, ani başlayan veya birden sonlanan ilişkiler yaşamanız olası. 2013 yay burcu için yılın ilk yarısı mart ayı partnerinizle yaşanacak tartışma sonucu ayrılık olabilir ancak hemen peşi sıra yeni tanışacağınız biri ile yeni bir ilişki başlayacak bu da çok çabuk olacak aslında bu yıl hep böyle diyebiliriz kısa süreli aşk maceraları kaçamaklar.Yay burçarlı 2013 evli olanlar için ikili ilişkilerde zorlanacakları eşleri ile sık sık tartışmaların yaşanacağı hatta bu tartışmaların zaman zaman büyüyüp aile büyüklerininde dahil olduğu ve durumun gitgide can sıkıcı bir hal aldığı bir yıl olacak diyebiliriz bazılarınız ciddi ciddi boşanmayı düşünecek,ancak çocuk sahibi olanlarınız için durum dahada zorlaşacak.

Boşanmış olanlar için bu yılın ikinci yarısı,özellikle haziran temmuz sonrası dönem,aileleri yada arkadaşları aracılığı ile tanışacakları biri ile evlilik gerçekleştirmeleri olası, bu ikinci evlilikte geçmiş tecrübelerinizden yararlanır,kurallarınızı baştan koyarsanız mutluluğu yakalayabilirsiniz,ancak bu kişiyi daha çok mantığınıza yattığı için kabul edeceksiniz öyle büyük bir tutku yada aşk beklemeyin.

Yaylar eğer bekarsanız nisan ayında bir arkadşınız sizi uzakta yaşıyan bir akrabası veya arkadaşı ile tanıştırabilir bu kişiile ileriye dönük bir ilişkinin düşüncesi içine girebilirsinizz ancak aradaki mesafe işleri biraz zorlaştıracak.

Haziran ayında, istediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.Eğer siz evli bir insansanız aileniz ya da eşinizin ailesi yüzünden evlilik ilişkileriniz zorlaşabilir

Temmuz gibi evliliğinizde beklenmedik çalkalanmalar şimdiye kadar olan düzeninizi sarsabilir, dengeleri altüst ederek sizi boşanmanın kıyısına getirebilir.Eşinizin söylediği bazı sözler sizi çok incitebilir ve istesenizde onu affedemiyebilirsiniz.Ani parlamalar öfkenizi kontrol edemeyişiniz olayları dahada büyütür unutmayın.

Yay burcu 2013 Ekim – Kasım arasında evlilik ve ikili ilişkileriniz güzel etkiler altında olacak. Bu dönemde partnerinizle daha uyumlu hareket edebilirsiniz.Bu dönemde beraberliklerinizde daha bilinçli davranmaya ve agresif tepkiler vermekten kaçınmaya özen göstermelisiniz. Aşk dolu bir yıl olması dileğiyle..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *