burçları etkilemenin yolları

HANGİ BURCU NASIL ETKİLEYEBİLİRSİNİZ PÜF NOKTALARI

Koç Burcu:

Koç burcunu etkileyebilmek için güzel kokmanız çok önemlidir. Önce güzel kokup kokmadığınıza özen gösterin. Lüks ve pahalı kokuları severler. Ucuz giyinmeyin.

Boğa Burcu:

Boğa burcunun hayatı yemek, seks ve para üzerine kurulduğundan iyi bir restorant, gece kulübünden daha etkili olur.

Ikizler Burcu:

İkizler burcu yeniliklerden çok hoşlanır. Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcunu etkilemek için birden çok ince noktalara değinmeyin. Biraz uzak durun. Onlar sırlarını koruyanlardan hoslanırlar. Size güvenmesi zaman alacaktır.

Aslan Burcu:

Aslan burcu paraya önem veren bir burçtur. Ne kadar para kazandığınızı, başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.

Başak Burcu:

Başak burcu ince ayrıntılara oldukça önem verir. Detaya cok dikkat ettiklerinden giyiminize ve saçınıza özen gösterin.

Terazi Burcu:

Terazi burcu gülmeyi pek severler. Etkilemek için komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarki söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri oldugunu sanırlar.

Akrep Burcu:

Akrep burcu dürüst ve açık sözlü insanlardan çok hoşlanır. Kendiniz olun. Farklı görünmeye çalışanlardan hoşlanmazlar.

Yay Burcu:

Yay burcu farklı ve yeni şeylerden hoşlanır. Onlarlayken alışılmış ve denenmiş metotlar kullanmayın. Yenilik severler.

Oğlak Burcu:

Oğlan burcunu etkilemek için en güzel taktik güzel söz söylemektir. Onun icin ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördügünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifati çok sever.

Kova Burcu:

Kova burcu insanı oldukça akıllıdır etkilemek için sizde akıllıca ve mantıklı davranmalısınız. Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildir. Romantiktirler ve çok zekidirler anlatılmak isteneni hemen anlarlar anladıklarını belli etmez ve tepkinizi ölçerler.

Balık Burcu:

Balık burcu insanı çok duygusaldır. Romantik ve duygu dolu davranmalısınız. Denizle ilgili her şeyi severler. Insanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *