pembe maske tedavisi

ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRRI PEMBE MASKE NEDİR NASIL KULLANILIR

Ünlülerin nasıl bu kadar güzel olduğunu, ciltlerinin nasıl böylesine pürüzsüz ve düzgün olduğunu düşünüyorsanız. İşte ünlülerin güzellik sırlarından biri de pembe maske. Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske bir çok ünlü tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Öyle bir geçer zamanki dizisinin Berrin karakteri Yıldız Çağrı Atiksoy pembe maske ile 1.5 ay kullanım sonucu pürüzsüz ve düzgün bir cilde kavuştu. Bunun yanında Tuba Büyüküstün, Gamze Özçelik, Zuhal Olcay gibi pekçok ünlü pembe maske ile cildini yeniledi.

Pembe Maskenin Cilde Faydaları:

* Yüzdeki kırışıklıklar,
* Sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermek için kullanılır.
* İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor.
* Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor.
* Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.

Pembe Maske Nasıl Kullanılır:

Pembe maske, beş gün süre ile her gün uygulanmalıdır. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsitniz. Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız. Her iki ürün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir.

Pembe Maskenin İçeriği:

Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide

Pembe Maske İnceltici ve Anti Selülit Maskesi Kullanımı;

Uygulamaya başlamadan önce duş almanız etkilerini arttırmak için önemli bir adımdır. Maskenizi sorunlu bölgelerinize cildiniz gözükmeyecek kalınlıkta uygulayınız, 30 – 40 dakikalık kuruma süresini tamamladıktan sonra cildinizden kalıp halinde çıkartabilirsiniz. Sonuçları tam olarak gözlemleyebilmek için maskeyi beş gün süre ile ara vermeden her gün uygulayınız. Selülit ve yağlanma oranlarına göre kullanımı 30 güne kadar uzatabilirsiniz.

Pembe selülit maskesinin içeriği:

Water,ethyl alcohol,glycerine , tocopheryl acetate , bisabolol , linoleic acid , ascorbic acid, elastin,kolajen,hyalunoric acid , tea tree oil , lemonen , aloe vera oil , rose oil , apricot oil , peppermint oil, thyme oil, rosemary oil, menthol, kaoline , imidazoline urea , edta , It may contains dyes & pigments ( CI: 16255 , 16035 , titanium oxide )
Kaynak: www.supermaske.com. sitesinden temin edebilirsiniz.

 


 

5 Comments

 • pembe maske
  30 Haziran 2011 | Permalink |

  Ben pembe maske aldım ve orjinal ürün kullanıyorum 1,5 ay oldu tüm cildim düzeldi. pembe maskeyi yapanlardan allah razı olsun.

 • pembe maske
  22 Temmuz 2011 | Permalink |

  Kaç gün kullanılması gerekli acaba? Belirli bir süresi varmıdır.

 • admin
  22 Temmuz 2011 | Permalink |

  Merhaba pembe maske haftada 2 kez yada gün aşırı uygulanabiliyor. Cildiniz istediğinzi güzelliğe gelinceye dek kullanabilirsiniz. Güzel günler dilerim..

 • pembe maske
  29 Temmuz 2011 | Permalink |

  Guzel Paylasim.

 • pembe maske
  29 Temmuz 2011 | Permalink |

  guzel paylasimlar

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *