cildi gerginleştiren maske

cildi geren biberiye maskesi

CİLDİ GERGİNLEŞTİREN VE SIKILAŞTIRAN BİBERİYE KÜRÜ

Cildinizde sarkmalar ve kırışıklar olduğunu düşünüyorsanız ve cildinizin daha gergin ve diri görünmesini istiyorsanız size doğal bir tavsiyemiz var. Çok şifalı bir bitki olan Akdeniz çevresinde yetişen ve “kuşdili” olarak da tanınan biberiye, sağlık sorunlarının yanı sıra kozmetikte de kullanılır. Biberiye yapraklarının suda bekletilip, suyu süzülüp, sıkılarak elde edilen sıvı, kompres yapılarak, ödemlerde, yaralar ve kesiklerin tedavisinde kullanılır. Daha pekçok faydaları olan biberiye bitkisinin cildi güzelleştirdiği kanıtlanmış bir gerçektir. Güzellik uzmanları cilde dirilik veren biberiyeyi cilt bakımı için öneriyorlar.

Son derece etkili bir tonik olan biberiye, cildi gerginleştirir ve canlandırır. Cildinizi gerginleştirici bir losyon olan biberiye kürü cildinize bitkisel bakım yapar. Cildinizin daha diri, sağlıklı ve bakımlı görünmesini istiyorsanız biberiye kürünü deneyin. Şimdi biberiye kürü nasıl yapılır açıklayalım.

Cildi Gerginleştiren Biberiye Kürü Tarifi:

Malzemeler:

* 10 gram biberiye,
* 1 su bardağı ılık süt.

Hazırlanışı ve Cilde Kullanımı:

1 su bardağı ılık süte 10 gr biberiye atıp bir kaç dakika bekletin. Daha sonra çay süzgeci veya tülbentle süzün. Bir parça pamukla göz çevresi hariç tüm yüz ve boynunuzu silin. Kısa sürede cildinizin daha gergin, diri ve canlı görünmeye başladığını şaşırarak göreceksiniz. Güzel günler dileriz. www.kadinlariz.com
 
facebook share twittershare

Benzer yazılar

Digg it! Add to del.icio.us Add to Reddit Bookmark to Simpy Add to Yahoo MyWeb2 Add to BlinkBits Blink this Post Add to Blogmarks Bookmark to Co.mments! Add to Connotea Add to Fark Add to Feed Me Links Add to Furl Add to Ma.gnolia Add to Newsvine Add to Netvouz Add to Scuttle Add to Shadows Add to Spurl Add to StumbleUpon Add to Technorati Add to Wists
 

Yorum Yazın

Yorum bölümüne yorum ekle, veya konu sayfası na kendi sitenden. Sen link verebilirsin ayrıca RSS yoluyla bu yorumlara abone olabilirsiniz.

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *