- Kadınlariz.Com - http://www.kadinlariz.com -

ibrahim saraçoğlu sivilce maskesi

[1]

SİVİLCELER İÇİN MADEN SUYU ELMA SİRKESİ MASKESİ

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu, katıldığı bir tv prograömında sivilce akne problemi olanlar için maden suyu ve elma sirkesi ile hazırlanan doğal bir maske önerdi. Bu maske ile sivilcelerden kurtulmak mümkündür dedi. Oluşan akne sivilceleri iyileştirdiği gibi sivilce oluşumunu da engeller dedi.

Maden suyu elma sirkesi Maskesi:

Malzemeler:

* 1 kahve fincanı maden suyu,
* 1 kahve fincanı doğal elma sirkesi.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Sivilceler için 1 kahve fincanı maden suyu ile 1 kahve fincanı doğal elma sirkesini (Asetik asit içermeyen elma sirkesi olmalı) karıştırdıktan sonra günde 2 kez (sabah ve akşam) sivilcelerinizin üstüne pamukla sürüp etki etmesi için en az yarım saat bekleyin.
Sivilceler geçene kadar uygulayın.

Not: Elma sirkesi mutlaka doğal olmalı. Marketten satın alıyorsanız asetik asit içermediğini kontrol edin.

4 Comments (Open | Close)

4 Comments To "ibrahim saraçoğlu sivilce maskesi"

#1 Comment By seda On 28 Kasım 2011 @ 20:13

yaptığımız karışımı bitenekadar saklayıp öyle mi kullanmalıyız yoksa her seferinde(sabah ve akşam ayrı ayrı) yeniden mi hazırlamalıyız??

#2 Comment By admin On 29 Kasım 2011 @ 02:21

Merhaba Seda Hanım bu sorunuzu İbrahim Saraçoğlu’na sormak isterseniz [2] İbrahim Saraçoğlu’nun resmi web sitesidir oradan sorabilirsiniz. Fakat bana sorarsanız hazırladığınız karışımı sabah akşam kullanıp ertesi gün yeni bir karışım hazırlamalısınız. Güzel günler dilerim..

#3 Comment By ilknur On 29 Nisan 2012 @ 13:19

bu kürü sabah aksam uyguluyorum yüzümde sivilce kalmadı ama daha önceden sıktıgım sivilce lekeri var bu kürle sadece rengi acıldı ama yok olmadılar…bunlar için nasıl bir kür önerirsiniz ???

#4 Comment By admin On 30 Nisan 2012 @ 00:14

Merhaba İlknur Hanım buradan İbrahim Saraçoğlu’na ulaşamazsınız. Eğer İbrahim Saraçoğlu’na ulaşmak isterseniz [2] adresinden sorunuzu sorabilirsiniz. Fakat size önerim sivilce izleri maskesi sitemizde mevcuttur. [3] Güzel günler …