erkeklerde sırt kıllarına çözüm

ERKEKLERDE SIRT,GÖĞÜS VE OMUZ KILLARINA BİTKİSEL ÇÖZÜM

Özellikle sırt, omuz ve göğüs bölgesi aşırı kıllı olan erkekler bu görünümlerinden memnun olmayabilirler. Aşırı kıllı olmak özellikle yaz dönemi tatil öncesi çözüm aranan bir sorun haline gelebiliyor. Erkeklerin bu istenmeyen kıllardan kurtulmaları için çeşitli çözüm yöntemleri öneriliyor.

Öncelikle sırt kıllarından geçici olarak, sadece yaz dönemi için mi kurtulmak istiyorsunuz yoksa sonsuza dek mi. Eğer geçici olarak örneğin sadece yaz döneminde istenmeyen kıllardan kurtulmak istiyorsanız ağda ile kıllarınızı aldırabilirsiniz. Kalıcı olarak kıllardan kurtulup bir daha çıkmasını istemiyorsanız bu kez lazer tedavi öneriliyor. Lazer epilasyon kılları kökten yok eden bir epilasyon şeklidir. 5-6 seansta istenmeyen kıllardan sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Sırt, omuz ve göğüs kılları gibi istenmeyen kıllardan kurtulmanın bitkisel yöntemi ise karınca yumurtasıdır. Kıllar ağda ile alınır. Kıllı olan bölge temizlenir. Karınca yumurtası yağı bölgeye sürülür. Genelde tüyler alındıktan sonra 3 veya 4 gün tüylerin alındığı bölgeye yağı sürmek yeterli olmaktadır. Karınca yumurtası yağı yatmadan önce temizlenen kıllı bölgeye sürülür. 3 saat bekledikten sonra yıkanmalıdır. Eğer sizi rahatsız etmiyorsa hiç yıkamayabilirsiniz. Karınca yumurtası yağının hiçbir zararı yoktur. Alerji yapmaz ve kötü kokmaz.

Karınca yumurtası yağının orjinal yağ olduğunu anlamak için kokusuna bakmak yeterlidir. Kötü bir koku almıyorsanız gerçek karınca yumurtası yağıdır. İstenmeyen kıllar için bu yağı 5-6 seans uygulamak yeterli olacaktır. Tüylerde ilk ayda belirgin bir azalma görülür. Daha sonraki aylarda tüyler tamamen yok olur. Ortalama 6 yada 8 şişe karınca yağı kullanmanız gerekecektir. Bir şişe karınca yumurtası yağı ortalama 15 TL fiyat ile satılmaktadır. Güzel günler dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

3 Comments

 • gokhan
  20 Kasım 2012 | Permalink |

  garantisi var mi

 • admin
  21 Kasım 2012 | Permalink |

  Merhaba Gökhan Bey garantisi kullanıcı yorumları. Kullananlar işe yaradığını ve kıllardan kurtulduklarını yazıyorlar. Saygılarımla..

 • Kaptan
  30 Nisan 2018 | Permalink |

  Ağdayla almak şart mı ? Traş geçerli olmaz mı ?

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *