bitki yağlarıyla saç bakımı

bitki yaglariyla sac bakimi

BİTKİSEL YAĞLARLA SAÇLARINIZA KÖKTEN UCA BAKIM YAPIN

Saçlarınızın bakımsız ve mat göründüğünü düşünüyorsunuz. Saçlarınıza kökten bir bakım gerekiyor. Ancak bu bakım için çok fazla para ve zaman harcamakta istemiyorsunuz. Şimdi size hem çok ekonomik hemde çok kolay bitkisel tariflerle kökten uca bir saç bakımı öneriyoruz.

Saçınızdaki kırıklar saçları bakımsız gösterir. Kırılmalara karşı uygulayacapınız saç maskesi saçınızın bakımlı bir görünüm almasını sağlar.

Saç Kırıklarını Onaran Saçı Besleyen Maske Tarifi:

Malzemeler:

* 4 ml. gülyağı,
* 32 ml. bademyağı,
* 32 ml. hintyağı,
* 32 ml. zeytinyağı.

Hazırlanışı ve Saça Uygulanışı:

Tüm bitki yağlarını cam bir kap içerisinde karıştırın. Karışımı yatmadan önce saç diplerinize masaj yaparak sürün. Sonra pamuklu bir bez ile başınızı bağlayın ve sabah saçlarınızı yıkayın. Her ay üç gün arka arkaya bu işlemi uygulayın. Saçlarınızın canlandığını ve bakımlı göründüğünü göreceksiniz.
 
facebook share twittershare

Benzer yazılar

Digg it! Add to del.icio.us Add to Reddit Bookmark to Simpy Add to Yahoo MyWeb2 Add to BlinkBits Blink this Post Add to Blogmarks Bookmark to Co.mments! Add to Connotea Add to Fark Add to Feed Me Links Add to Furl Add to Ma.gnolia Add to Newsvine Add to Netvouz Add to Scuttle Add to Shadows Add to Spurl Add to StumbleUpon Add to Technorati Add to Wists
 

Yorum Yazın

Yorum bölümüne yorum ekle, veya konu sayfası na kendi sitenden. Sen link verebilirsin ayrıca RSS yoluyla bu yorumlara abone olabilirsiniz.

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *