kelliğe çözüm çam yağı

ÇAM YAĞI GERÇEKTEN KELLİĞE KESİN ÇÖZÜM OLUR MU

Çam Yağı Nedir:

Çam yağı asırlardır faydaları bilinen şifalı bir bitki yağıdır. Son günlerde Tanju Çolak’ın kelliğe çözüm oluyor reklamıyla gündeme gelen çam yağı, saç bakımı için oldukça faydalı. Çam yağı uzun yıllardır saç dökülmesinin önlemek amaçlı olarak kullanılan özellikle erkeklerin mağdur olduğu kelliğe karşı geliştirilmiş mucizevi bir yağdır. Çam yağının saç çıkartıcı özelliğinden yola çıkılarak geliştirilmiş kelliği önlemek amaçlı oluşturulmuş yeni formül ile sizde kellik problemine son verebilirsiniz.Çam Yağı kullanarak saç dökülmesini önleyebilirsiniz çam yağı sayesinde artık kelliğin çaresi var.

Çam Yağının Faydaları:

Çam Yağı, Dökülen saçların yeniden çıkmasına, saç dökülmesinin önlenmesine, İnce telli saçların kalınlaştırılmasına, Aktif maddeler ile saç dökülmesinin durmasına, Saç kökünün kuvvetlenmesine, saçın direnç ve hacim kazanmasına,Saçın yenilenmesine ve kalınlaşmasına,Saçtaki renk kaybının önlenmesine, Saçlardaki kepeği engellemeye yardımcı olur.

Çam Yağı Nasıl Kullanılır:

Çam yağını direk olarak saça uygulayabileceğiniz gibi şampuanınızın içine katarakta kullanabilirsiniz. 50 ml şampuan için 50 ml çam yağı eklenerek kullanılması tavsiye edilmektedir. İstendiği takdirde çam yağı düzenli olarak saça masaj yaparak da kullanılabilir.

Çam Yağı Fiyatı:

Çam yağı internet ortamında 20 Tl fiyat ile satılmaktadır. İsterseniz aktarlarda da bulabilirsiniz.Netten alıntıdır. Güzel günler dileriz…www.kadinlariz.com

 


 

One Comment

  • carnosine eye drops
    10 Şubat 2013 | Permalink |

    Saç dökülmesi sorununa Susam yağı, çam yağı, sarımsak yağı, ısırgan yağı, badem yağı ve zeytinyağından oluşan bitkisel bir karışımın iyi geldiği söylenmektedir. Uykuya yatmadan evvel bu bitkisel karışımı saç dökülmesi sorunu olan bölgelere masajla sürerek uygulamanız gerekmektedir. Bitkisel besinler ve özler bakımından zengin bu karışım, hem saçların beslenmesini sağlarlar hem de saçlarda biriken toksinleri detoks yoluyla dışarı ararlar.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *