kelliğe kesin çözüm bulundu

kellige kesin cozum

KELLİĞE KESİN ÇÖZÜM AMAZON ORMANLARINDAN GELDİ

Bugün bir haberde okuduğum yeni bir ürünü sizlerle de paylaşmak istedim. Doktorların açıklamaları kelliğe kesin çözüm olacağı yönünde. Artık kellik tarihe karışıyor diyen uzmanlar, yapılan araştırmalar gösteriyor ki; hiç saçı olmayan bir insanın bile artık yeni saçları çıkabilecek. Saçı olmayanlar için çok olumlu ve güzel bir gelişme doğrusu. Bakın haberde ürün nasıl anlatılıyor.

Merkezi Brezilya da bulunan Latin Amerika Fiziksel ve Biyolojik Araştırma Merkezi’nden Prof. Dr. Gerard Rene Knetch başkanlığında bir grup bilim adamı tarafından geliştirilen formül ile saç dökülmesi ve kelliğin artık tarihe karıştığı bildirildi. Prof. Rene ve ekibi dünyada sadece Amazon Ormanları’nda yetişen bikilerden elde edilen karışımları doğal ortamlarda bir formül haline getirmeyi başardı.

Daha önceden saçı olanların saç köklerinin uykuya geçmesi ile sonuçlanan kellik ve aşırı dökülme sorunlarına karşı geliştirilen formül sayesinde, saç kökleri kılcal damarlarını harekete geçirerek, saç köklerinin tekrar üretime geçmesini böylelikle kullanıcıların eski saçlarına tekrar kavuşmalarını sağlıyor.

Ülkemizde de Ervamatin adıyla satışa sunulan bu ürün kellik problemi olanların dertlerine çare olacağa benziyor.
Satın alanların tekrar tekrar sipariş ettiği hatta birden fazla sipariş vererek bir an once eski saçlarına kavuşmak isteyenlerin sayısının ise bir hayli fazla olduğunu söyleyen ithalatçı firma yetkilileri, ürüne o kadar güveniyor ki eğer işe yaramazsa boş şişeyi gönderin paranızı iade edelim diyorlar.

Ervamatin Saç Losyonu’nun etkisini gösterme süresini ise 30 ila 90 gün arasında olduğunu belirten yetkililer, sadece kellik değil her türlü saç sorununa da iyi geldiğini belirttiler.Bu formülün saç dökülmesi, kellik, aşırı yağlı saç derisi ve kepek sorunlarına etkili bir çözüm olarak bulunduğunun ise özellikle altını çizdiler.

Her geçen gün yeni buluşlar ortaya atan bilim adamlarının araştırmaları sonucu üretilen bu ürün ile artık kelik tarih olacak gibi görünüyor. Peruk takmaya yada pahalı ameliyatlar olmaya gerek kalmadan bu ürün ile artık isteyen herkes gür saçlara sahip olabilecek. Kellik sorunu olanlar için denemeye değer diye düşünüyorum ne dersiniz. Mynet haberden alıntıdır.Sağlıklı günler dilerim..www.kadinlariz.com

 


 

One Comment

  • figen
    15 Ocak 2014 | Permalink |

    2 aydır Biomen şampuan kullanıyorum. gerçekten tek kelime ile harika. yeni saçlarımın çıkmasını bu ürüne borçluyum.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *