remington saç düzleştirici

sac duzlestirici kullanimi

REMİNGTON SAÇ DÜZLEŞTİRİCİLER SAÇLARA ZARAR VERİR Mİ SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ NASIL SEÇİLMELİ

Özellikle genç kızların ve çalışan bayanların en çok kullandığı bakım ürünlerinden biri olan saç düzleştiriciler zararlı mıdır? Oldukça sık sorulan bu soru için bir araştırma yaptım arkadaşlar. Saç düzleştiriciler saça sıcaklık verdiği için elbette saça zarar veriyor. Saçların kurumasına, kırılmasına ve dökülmesine neden oluyor. Çünkü saçı kurutuyor. Ancak saçlarımızı düzleştirdiğimizde de çok güzel bir görünüm kazanıyor. Peki ne yapmalı? Hem saçlarımızı düzleştirerek güzel görünmesini istiyoruz hemde saçımızın zarar görmesini istemiyoruz. Hem düzleştirici kullanıp hemde sağlıklı saçlara sahip olmak mümkün mü? Elbette mümkün arkadaşlar doğru saç düzleştiriciyi seçmek gerekiyor. Bu konuda güzellik uzmanların tavsiyeleri var.

Saç Düzleştirici Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir:

Saç düzleştirici seçerken saça temas eden yüzeyinin seramik olmasına dikkat etmeliyiz. Seramik plakalı olanlar saçlarınızı daha az yakar. Saç düzleştiricinizde mutlaka ısı ayarı yapan termometre bulunmalıdır. Çünkü saç yoğunluğunuza göre sıcaklığı ayarlamanız gerekir. Örneğin ince telli saçlara sahipseniz 200 derecenin üstünde ısıtmamanız gerekir. Zira saç uçlarınız kırılır. Saç düzleştiriciyi hergün kullanmanız tavsiye edilmiyor. Sağlıklı saçlar için saç düzleştiriciyi iyi seçmeli ve önerilere uygun kullanmalısınız.

Saç Düzleştirici Çeşitleri:

Remington, babyliss, philips, braun gibi çeşitli saç düzleştirici markaları var. Birde ince tabakalı ve kalın tabakalı olan çeşitleri mevcut. İnce tabakalı olanlar ince telli saçlar için, kalın tabakalılar daha kalın telli saçlar için kullanılmalıdır.

Saç Düzleştirici Remington Yorumları:

Arkadaşlar pekçok forumda gezip sizler için yapılan yorumları araştırdım. Remington markalı saç düzleştiricileri kullananlar çok memnun. Özellikle Remington S2044 marka saç düzleştiricinin çok pratik ve saça az zarar veren bir ürün olduğu konusunda pekçok yorum var. Üstelik saçları 10 dakika gibi kısa bir sürede düz fön çekmiş kadar güzel düzleştiriyormuş.

Remington Saç Düzleştirici Fiyatları:

Saç düzleştiriciler 70 ile 250 TL arası fiyatlarla satılıyor. Yorum yazan bir ziyaretçi Remington S2044 marka saç düzleştirici aldığını fiyatının 200 TL olduğunu ancak nealsak.com’dan 70 TL gibi çok uygun bir fiyata aldığını paylaşmış. Umarım sizler için faydalı olur. Sağlıklı saçlar için doğru saç düzleştiriciyi seçip güzelliğinize güzellik katmanız dileğiyle. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *