kadının en güzel olduğu yaş

KADIN ŞARAP GİBİDİR KADININ EN GÜZEL OLDUĞU YAŞ NEDİR BİLİYOR MUSUNUZ

En güzel yaşın gençlik dönemi olan 18-20 li yaşlar olduğu söylenir. 20’li yaşlarda ki bayanlar en güzel olarak kabul edilir. Fakat çok yanlış bir yaklaşımdır aslında. Yeni araştırmalar gösteriyor ki kadınların en güzel yaşı 30-35 yaşları arasıdır. Kadının olgunlukla beraber güzelliğide doruk noktasındadır. 30’lu yaşlarda kadınlar genç kızlara göre daha seksi bir güzelliğe bürünürler ve oldukça çekicidirler.

Kadın şarap gibidir sözünü doğrulayan araştırmalar gösteriyor ki yıllar kadına güzellik katıyor. 2000’den fazla kadın ve erkekten oluşan araştırma grubundan çıkan sonuç güzelliğin görünüm kadar kişilikle de bağlantılı olduğu açıklanıyor. Kadınlar kişilikleri oturup olgun bir bayan olduklarında daha güzel görünüyorlar.

Kadın evlenip çocuk sahibi olsa da araştırmalar ısrarla 31 yaşın en güzel kadın yaşı olduğunu söylüyor. 30’lu yaşlarda daha çok belirginleşen kendine güven kadına ayrı bir çekicilik katar diyen uzmanlar, kendine güvenen kadın 20 ‘li yaşlardaki genç bir kızdan daha güzel bir görünüme sahiptir diyor.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *