örgü bayan kıyafetleri


Örgü örmeyi seven bayanlar için çok şık bir fantazi hırka modeli. Örgü ipi ile tığla örülen model kolay yapılabilecek ve eteklerimiz üzerine konbin yapabileceğimiz güzel bir elişi hırka örneği.


Renkli örgü ipi ile tığla örebileceğiniz bu çok hoş bayan bluzunu dar kotlar yada taytlar üzerinde çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çok moda kemerle tamamlayabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Örgü örmeyi sevenler için düz örgü tekniği ile şişle örülebilecek şık bir bluz örneği. Kırmızının güzelliğini bir kez daha farkettiğimiz bu bluzu pantalonlarımızla çok rahat kullanabiliriz.

Renkli örgü ipi ile tığla öreceğimiz bu güzel boleroyu badiler üzerine konbin yapıp güzellik ve modayı yakalayabilirsiniz. El emeğinden vazgeçmeyen bayanlar için kolay yapılabilecek bir üst kıyafettir.

Çok moda taytlar ve dar pantalonlarımızla giyerek yeni trendi yakalayabileceğimiz şık bir el örgüsü elbise modeli. Örgü ipi ile şişle yapılan model etek kısmından başlanıp düz örgü şeklinde örülen şık ve kolay bir modeldir.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *