aşk-ı memnu dizi kıyafetleri

AŞK-I MEMNU DİZİ KIYAFETLERİ MODASI
Aşk-ı Memnu dizisinin 27 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Behlül’ün doğum günü partisinde dizi oyuncularını yine birbirinden şık kıyafetleri ile gördük. Yeni bir moda trendi yaratan Aşk-ı Memnu dizisi oyuncularının birbirinden şık kıyafetleri aranan moda kıyafetler olmaya devam ediyor. Özellikle Bihter’in kıyafet ve takıları şimdiye dek çok dikkat çekti. Fakat son bölümlerde Nihal’in giydiği elbiselerde çok beğenilen ve moda kıyafetler oldu. Firdevs Hanım her zaman gözde ve çekici giyimi ile hep favori haline geldi. Çıkmaz bir aşk hikayesinin yaşandığı dizi, kış boyu özellikle bayanlar tarafından çok izlenen ve kıyafetlerinin yeni bir moda stili oluşturduğu dizinin her hafta farklı kıyafetleri sergileniyor. Vitrinleri süsleyen aşkı memnu dizi kıyafetleri ve aksesuarları aşkı memnu modasını oluşturuyor. Birbirinden şık bu kıyafetlerin yanı sıra aşkı memnu yatak odası mobilyaları ve mutfak eşyaları da beğenilen bir moda dekorasyon trendi oldu.

Nihal’in bu bölümde giydiği göz kamaştıran elbisesi abiye modasında yerini aldı.

Spor kıyafetleri ile gördüğümüz Bihter ve Behlül spor giyim modasında yeni tarz oluşturdu.

Bihter rolüyle izlediğimiz Beren Saat’in giydiği kırmızı şık elbisesi ve farklı bir takı olan kolyesi ile dikkatleri çekti.

Bir önceki bölümde Nihal ve Behlül’ü spor jean kıyafetleri ile görüyoruz. Nihal’in şık kemerli pantalonu ve bluzu moda trendi oldu.

Yine bir önceki bölümde giydiği beyaz keten mont ile dikkat çeken Bihter çekici güzelliği ile izleyenleri büyüledi.

 


 

One Comment

  • aygun
    11 Ağustos 2010 | Permalink |

    belki bir daha hic kimse boyle yasak iliski yasayamaz. ama onlatrinki guzaldi hafizalara kazinan ask oldu hic kimsa boyle cesaretde bulunamaz behlul askin ne oldunu bihterde anladi bu ask sadece bizler icin hep guzelliklerle hatirlayacamiz bir ask masali oldu.onlari sevdik.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *