aşkı memnu moda takıları


Bihter’in büyük yüzükleri çok moda.
Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter Firdevs ve Peyker karakterlerinin kullandığı takılardan bir kısmı ise Bee Goddess markasına ait. Ece Şirin tarafından geçen yıl açılan Tılsım Mücevher tarafından üretilen Bee Goddess marka pırlantalı ürünlerin fiyat aralığı 170 dolardan ile 28 bin dolar arasında değişiyor.


Kate Moss Donna Karan Paris Hilton, Kevin Costner, Patricia Field, Kylie Minogue gibi isimlerin kullandığı Bee Goddess’ın dizide daha çok pırlanta ürünlerinin kullanıldığını aktaran Bee Goddess Genel Müdür Yardımcısı İclal Tiryaki “Müşterilerimizden güzel tepkiler geliyor zaten kulaktan kulağa yayılıyor ürünler. Ancak özellikle Bihter’inkiler revaçta” diye konuştu. Tiryaki ürünlerinin her birinin mitolojik bir kahramanı simgelediğini ve öyküsü olduğunu anlattı.

Firdevs hanımın büyük ve gösterişli küperi dizi ile birlikte çok büyük bir moda yarattı.

Bihterin dizide sık sık kullandığı uzun taşlı kolyeler de 2010 da yine moda takılar arasında.

Dizide Nihal’in taktığı renkli bileklik genç kızların gözdesi moda yaratan bir takı oldu.

Bihter rolünü canlandıran Beren Saat’in taktığı bol taşlı yüzük şık görünümü ile 2010 modası takılar arasında yerini aldı.


Tek taş dizidede yerini alan takılar arasında. Modası hiç geçmeyen tek taş yüzükler aşkı memnununda şık takıları arasında yerini aldı.

Büyük taşlı bileklikler dizi ile beraber büyük moda trendi yaratan takılardan biri.

Gece kıyafetlerinde kullandığı Bihter’in bu gerdanlığı çok şık ve zarif bir takı, aşkı memnu dizisinin en revançta moda takılarında biri.

Behlül’ün Bihter’ hediye ettiği, Bihter’in de Nihal’e taktığı kolye çok konuşulan sansasyon yaratan bir takı olarak moda takılar içerisinde yerini aldı.

Peyker’in taktığı bu sade ve hoş sallantılı küperde dizinin beğenilen takıları içerisinde yer alıyor.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *