sonbahar kış modası

sonbahar kış modası

Sonbahar Kış modası

Moda tutkunları için heyecanlı bir dönem başladı. 2010 sonbahar-kış sezonunun birbirinden güzel kıyafet ve ayakkabı modelleri vitrinlerdeki yerini aldı. 
İlk olarak şunu söylemeliyim; nelere ihtiyacınız var, yeni sezon için en fazla ne kadar bütçe ayırabilirsiniz gibi sorulara doğru yanıtlar verirseniz verimli ve ekonomik alışverişin tadını çıkabilirsiniz. Dolabınızı gözden geçirip nelere ihtiyacınız olduğunu liste yaparak alışverişe çıkmanız uygun olacaktır.

Sonbahar-Kış Trendleri
 
İlgi Çekici Ayakkabılar
Yeni sezonda pek de alışık olmadığımız ayakkabı modellerini göreceğiz. Yüksek topuklu ayakkabılar, bacağı çorap gibi saran diz üstü süet çizmeler, bilekte biten yüksek topuklu botlar, metal ve fermuar detaylı ayakkabılar 2010 sonbahar-kış sezonunun öne çıkan modelleri arasında yer alıyor.
Dişi kadın stiline sahip olanlar, bu yıl tam anlamıyla istedikleri gibi giyinecek, büyük küçük mağazalarda tarzlarına uygun ayakkabılar bulabilecek.

Zincir Detaylı çantalar
Yaz başında zincir askılı çantalar moda olmuştu. Kadınların severek kullandığı aksesuarların yankısı sonbahar-kış sezonuna da ulaştı. Bu yıl, her yerde zincir detayının kullanıldığı çantalar göreceğiz.

Leopar Deseni
Kadınlar kedileri sever, kediler de kadınları! Bu sezon modacılar, kadınların kedi sevgisini kıyafetlere taşıdı. Hem klasik formda leopar desenli hem de farklı renk kombinlerinden oluşan leopar desenli kıyafetler giyeceğiz. Şimdilik gözünüze ürkütücü gelebilir ama etrafınızdaki kadınlarda görünce siz de giymek isteyeceksiniz.

El Örgüsü
Yeni sezona kendi elinizden çıkan aksesuarlarla eşlik edebilirsiniz. El örgüsü çanta, şal ve bereler her zaman olduğu gibi bu yıl da moda!

Erkeksi Kıyafetler!
Yaz başında moda tutkunlarını etrafında toplayan boy friend kesimli kıyafetler yeni sezonun da gözdesi. Özellikle boy friend gömlekler 2010 sonbahar-kış modasının olmazsa olmazları arasında !

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *