2013 modası yazlık elbiseler

2013 moda elbiseler

2013’ÜN EN MODA VE EN GÜZEL YAZLIK ELBİSE MODELLERİ

2013 Yılının en güzel yazlık elbise modellerinden bir kaçını sizlere bu yılın modasını anlatır düşüncesiyle yayınlıyoruz.

2013-yazlik-elbise-modelleri-

Kırmızıdan vazgeçemeyenler için hiç modası geçmyen kırmızı bir elbise modeli. Düz renk elbiselerde sırt pencereli elbiseler yine çok moda. Çiçekli elbiselerde uzun modeller modayken düz renkte kısa elbiseleri de tercih edebilirsiniz.

pileli-elbiseler

Düz renkte uzun elbise modelimiz de bir o kadar şık ve güzel ne dersiniz.

yazlik kisa elbiseler

Çiçekli elbiselerde genellikle uzun modeller tercih edilirken kısa elbise sevenler için kısa bir elbise modelimizde örnek teşkil edebilir. Özellikle genç kızların tercihi kısa elbiseden yana.

yazlik duz renk elbise

Bu yılın en moda renklerinden biri olan pembe renkte düz renk uzun bir elbise çok şık ve modayla uyumlu bir tercih olacaktır.

yazlik elbiseler

2013 yılının moda renklerinden biri de yeşil. Yeşil bu yılın en gözde renklerinden biri. Uzun düz renk bir elbise çok şık bir tercih olabilir.

yazlik siyah elbiseler

Siyahtan vazgeçemeyenler için hiç modası geçmeyen siyah elbiseler yaz mevsiminde de özellikle de geceleri tercih edilebilir.

rengrenk yazlik elbiseler

Rengarenk ve ip askılı uzun elbisler yine çok moda. Renklerin kaynaştığı böyle bir elbise yaz mevsiminde size canlılık katacaktır. Güzel günlere..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *