çocuklarda boğaz enfeksiyonlarına bitkisel çözüm

ÇOCUKLARDAKİ BOĞAZ ENFEKSİYONLARINA BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Özellikle kış aylarında çocuklarda sık görülen hastalıklardandır boğaz enfeksiyonları. Sık sık antibiyotik vermek çocuğun bağışıklık sistemini zayıflatır ve çocuk daha sık hastalanmaya başlar. Fakat aileler ateşlenen çocukları için endişelenerek hemen bir doktora başvurup antibiyotik verirler. Şimdi size antibiyotik kullanmadan çocuğunuzun boğaz enfeksiyonunu nasıl tedavi edebilirsiniz açıklayacağız. Eğer , çocuğunuzda sıkça boğaz enfeksiyonu ve buna bağlı olarak da ateş problemi yaşıyorsa, hekiminize de danışarak, Ahmet Maranki’ nin açıkladığı bitki kürlerini uygulayabilirsiniz. Tamamen doğal olan bu yöntemler çocuğunuza çok iyi gelecektir.

Boğaz Hastalıkları Kürleri:

1) 1 bardak kaynamış soğutulmuş suyun içine bir tatlı kaşığı karbonat atıp, 6-7 damla tentürtüyot damlatın. Böylece doğal bir gargara elde etmiş olursunuz ve çocuğunuza çok iyi gelir.

2) Kulak kürdanına bir damla tentürtüyot damlatarak öncelikle çocuğun iltihaplı boğaz bölgesini temizleyin.Sonra doğal gargaramızla gargara yaptırıyoruz. 15 dakika içinde ateşinin düştüğünü göreceksiniz. Böylece çocuğunuz antibiyotik kullanmadan iyileşecektir. Sağlıcakla..www.kadinlariz.com
www.maranki.com sorularınız için info@maranki.com

 
facebook share twittershare

Benzer yazılar

Digg it! Add to del.icio.us Add to Reddit Bookmark to Simpy Add to Yahoo MyWeb2 Add to BlinkBits Blink this Post Add to Blogmarks Bookmark to Co.mments! Add to Connotea Add to Fark Add to Feed Me Links Add to Furl Add to Ma.gnolia Add to Newsvine Add to Netvouz Add to Scuttle Add to Shadows Add to Spurl Add to StumbleUpon Add to Technorati Add to Wists
 

Yorum Yazın

Yorum bölümüne yorum ekle, veya konu sayfası na kendi sitenden. Sen link verebilirsin ayrıca RSS yoluyla bu yorumlara abone olabilirsiniz.

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *