çocuklarda boğaz enfeksiyonlarına bitkisel çözüm

ÇOCUKLARDAKİ BOĞAZ ENFEKSİYONLARINA BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Özellikle kış aylarında çocuklarda sık görülen hastalıklardandır boğaz enfeksiyonları. Sık sık antibiyotik vermek çocuğun bağışıklık sistemini zayıflatır ve çocuk daha sık hastalanmaya başlar. Fakat aileler ateşlenen çocukları için endişelenerek hemen bir doktora başvurup antibiyotik verirler. Şimdi size antibiyotik kullanmadan çocuğunuzun boğaz enfeksiyonunu nasıl tedavi edebilirsiniz açıklayacağız. Eğer , çocuğunuzda sıkça boğaz enfeksiyonu ve buna bağlı olarak da ateş problemi yaşıyorsa, hekiminize de danışarak, Ahmet Maranki’ nin açıkladığı bitki kürlerini uygulayabilirsiniz. Tamamen doğal olan bu yöntemler çocuğunuza çok iyi gelecektir.

Boğaz Hastalıkları Kürleri:

1) 1 bardak kaynamış soğutulmuş suyun içine bir tatlı kaşığı karbonat atıp, 6-7 damla tentürtüyot damlatın. Böylece doğal bir gargara elde etmiş olursunuz ve çocuğunuza çok iyi gelir.

2) Kulak kürdanına bir damla tentürtüyot damlatarak öncelikle çocuğun iltihaplı boğaz bölgesini temizleyin.Sonra doğal gargaramızla gargara yaptırıyoruz. 15 dakika içinde ateşinin düştüğünü göreceksiniz. Böylece çocuğunuz antibiyotik kullanmadan iyileşecektir. Sağlıcakla..www.kadinlariz.com
www.maranki.com sorularınız için info@maranki.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *