damar tıkanıklığına iyi gelen bitki kürü

DAMAR TIKANIKLIĞINA İYİ GELEN BİTKİSEL KARIŞIM

Damar tıkanıklığı, Atardamarlardan birinin, belirli bir sebeple daralması veya tıkanması halinde ortaya çıkan hastalıktır. Damar tıkanıklığının çeşitli sebepleri vardır. Yanlış beslenme ve sigara başlıca nedenleridir. Damar tıkanıklığı için öncelikle uzman doktor tedavisi şarttır. Ancak yardımcı bir tedavi olarak bitkilerden faydalanmak isterseniz, Herbalist Sedef Deniz şifalı bitkiler ile hazırlanan bir bitki kürü öneriyor.

Malzemeler:

* Hardal,
* Kekik,
* Nohut,
* Rezene,
* Su.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Bütün malzemelerden yarımşar su bardağı alınarak bir kaba konur. Yeteri kadar su eklenerek 5 dakika kadar kaynatılır. Soğuduktan sonra günde 3 fincanı geçmeyecek kadar içilir. Damar tıkanıklığı için çok faydalı bir çay olacaktır. Sağlıklı günler dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

One Comment

  • Carla Z. Duran
    03 Şubat 2013 | Permalink |

    Günümüzde, orta yaşı geçmiş bir çok insanın ortak sorunu olan damar tıkanıklığının en başlıca nedeni , kolesterol ve sigaradır. Sigara damar duvarında birikerek ateresikleroz a neden olur. Kolesterol ise benzer şekilde damar duvarında birikerek damar tıkanmasına neden olmaktadır. Vücudunuzda en hayati organ kalp olduğu için ve kalbi besleyen damarların tıkanıklığı büyük risk taşımaktadır.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *