hüseyin ermiş’ten çocuğu olmayanlara macun tarifleri

HÜSEYİN ERMİŞ ÇOCUĞU OLMAYANLAR İÇİN ŞİFALI MACUN KÜRLERİ
9 Ocak 2011 Pazar günü Serdem Coşkun’un programına katılan Aktar Hüseyin Ermiş çocuğu olmayanlar için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler ve macun tarifleri verdi. Özellikle hamile kalamayan kadınlar için verdiği macun tarifleri gebe kalmak için mucize kürlerdir dedi. Programa telefon bağlantısı ile katılan bir izleyici Hüseyin Ermiş’in kısırlık kürü ile bebek sahibi olduğunu söyledi. İşte programda verilen hamile kalma kürleri:

Hamile kalmak için yumurtalık geliştirici macun tarifi:

Malzemeler:

* 1 çay bardağı çörekotu,
* 1 çay bardağı defne tohumu,
* yarım çay bardağı arı poleni,
* yarım çay bardağı hünnap,
* 600 gram çiçek balı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:
Çörekotu, defne tohumu, arı poleni ve hünnap rondoda çekilip toz haline getirilir. Derin bri cam kap içerisinde balda katılarak iyice karıştırılıp macun kıvamına getirilir. Her gün aç karnına 1 çorba kaşığı yenir. Allah’ın izniyle macun bitiminde hamilelik gerçekleşir diyen Ermiş, eğer gebe kalamadıysanız aynı macunu bir kez daha yapınız dedi.

Rahim çocuk tutmazsa kullanılacak macun tarifi:
Eğer hamile kalıyor ama rahim çocuk tutmayıp düşük yapıyorsanız bu macunu kullanmalısınız diyen Hüseyin Ermiş, şifalı bitkiler doğru ve uygun şekilde kullanılırsa Allah’ın izniyle hamileliğiniz bebek ile sonuçlanır dedi.

Malzemeler:
* 2 su bardağı çam fıstığı,
* 1 çay bardağı zencefil,
* 1 çay bardağı arı poleni,
* 50 cc zeytinyağı,
* 600 gram çiçek balı.

Hazırlanışı ve Kullanımı: Tüm şifalı bitkiler istenilen ölçülerde cam bir kap içerisinde tahta kaşık ile karıştırılarak macun hazırlanır. Her sabah aç karna 1 çorba kaşığı yenir.

Miyom nedeni ile hamile kalamayanlar için macun tarifi:

Aktar Hüseyin Ermiş, eğer rahimde miyom problemi nedeni ile hamile kalamıyorsanız vereceğim tarifi uygularsanız hem miyom sorunundan kurtulur hemde hamile kalırsınız dedi.

Malzemeler:
* 1 su bardağı peygamber çiçeği,
* yarım su bardağı zencefil,
* yarım su bardağı acı kayısı çekirdeği,
* yarım su bardağı ısırgan tohumu,
* 500 gram çiçek balı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:
Tüm malzemeler rondoda çekilerek iyice inceltilir. Sonra cam bir kap içerisinde bal ilave edilerek tahta kaşık ile karıştırılır. Hergün aç karnına 1 kaşık yenir.

 


 

2 Comments

 • SİBEL
  02 Aralık 2013 | Permalink |

  Arkadaşlar gecen Kanal7 de CEVAT AKŞİT HOCA yı dinledim ve meryem otunu aldım.OTu kullanma klavuzuyla göndermişler.Aynen kopyalıyorum

  GEBELİK İÇİN TEK DOĞAL OT:

  MERYEM OTU NEDİR , NEREDEN ALINIR , NASIL KULLANILIR ?

  Meryem otu Türkiye de sadece GİTTİGİDİYOR aracılığı ile satışı olan mübarek bir ottur. Bu ot Arabistan da yetişir ve Türkiye de daha çok Hacıdan gelenlerin getirdiği ot olarak bilinir.Meryem otunun iki görünümü mevcuttur. Birincisi yumru şeklinde olan odunsu hali ve dal şeklinde olan odunsu halidir.Aralarında hiçbir fark yoktur. Tek fark birisi baharda toplanır kurutulur.Diğeri bahar sonu toplanır kurutulur. BU ÜRÜN ARABİSTAN DAN TÜRKİYE YE SAĞLIKLI ŞARTLARDA GETİRİLİP SADECE GİTTİGİDİYOR ARACILIĞI İLE SATILMAKTADIR.
  Bu ot içerisinde barındırdığı çok miktarda ostrojen hormonu sebebiyle bayanda kan dolaşımını hızlandırır, sperm artırır, sperm in bayan yumurtalıklarında kolay yer tutmasını sağlar ve gebeliğe yol açar.AYRICA; Bayanda doğum öncesinde içilirse rahim ağzını genişleterek kolay doğuma büyük yardımcı olur. YANİ;

  1) GEBE KALMA SORUNU OLAN BAYANLAR KULLANABİLİR

  2)DOĞUMU ZOR OLAN, SANCISI FAZLA OLAN BAYANLAR KULLANABİLİR.

  MERYEM OTU NASIL KULLANILMALIDIR?

  Meryem otunun bir parçası bayan tarafından güzelce muhafaza edilir ve üzerinde taşınmaya başlanır. Eşinizle yakınlaşmalarınız da bu otun üzerinizde bulunması gerekir.Bir parçası da cam sürahide temiz suya ıslanarak haftada 2-3 kez içilir. Buna müteakip gece kalkılır namaz kılındıktan sonra Meryem süresi okunur ve dua edilir.
  Bu işlemlere yumurtalama takvimini takip ederek başlayınız. Otu ne süre ile üzerinizde tutacağınız veya ne süre ile içeceğiniz konusunda kesin bir şey yoktur ANCAK Meryem Otunu üzerinizde taşımaya başladıktan sonra hiç çıkarmayınız. TA Kİ bu süre içerisinde Gebelik gerçekleştiğinde bayan ot u hemen üzerinden atması gerekir.Aksi halde CEVAT AKŞİT HOCA nın da değindiği üzere düşük riski oldukça yüksektir. OLUMLU SONUÇ ALAN BİR ÇOK AİLE VARDIR.UMARIZ BİRİSİ DE SİZ OLURSUNUZ.

 • Semra
  17 Mart 2018 | Permalink |

  Merhaba iletişime nasıl geçebilirim sizinle

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *