karbonat koah hastalığına çare oluyor

koah hastaligina karbonat

KOAH HASTALIĞINI KARBONAT İLE YENMEK MÜMKÜN

Karbonatın faydaları saymakla bitmiyor. Karbonatın faydaları konusunda pek çok bilgiyi sizlerle paylaştım. Uzmanların açıkladığı bu bilgiler hasta insanlar tarafından uygulanıp faydalı olduğu kanıtlanmış bilgilerdir. Özellikle sigara içen kişilerde ortaya çıkan nefes darlığı ve sürekli öksürük şeklinde kendini gösteren koah hastalığı için karbonatı kullanan ve olumlu sonuçlar alan bir okurun paylaştığı bu bilgiyi bende sizlerle paylaşmak istedim. Tıbbın bile çare bulmakta zorlandığı koah hastalığını karbonat ile iyileştiren 78 yaşındaki okurumuz bakın ne diyor.

78 yaşındaki okur 62 sene boyunca sigara içmiş. İleri derecede Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) saptanmış. Sigarayı bırakmış ve karbonat kullanmaya başlamış. Tek yaptığı şey karbonatlı su içmek ve nebulazitörden karbonatlı su solüsyonunu akciğerlerine çekmek olmuş. Bunun yanında şekeri kesmiş. Bağışıklık sistemini geliştirmek için vitamin, mineral ve enzimler almış. Sürekli zerdeçal tüketmiş. Bir yıl bile olmadan hastalık tamamen iyileşmiş. Bilgisayarlı tomografide sonuçlar tamamen temiz çıkmış. Linda Blackwood isimli kişinin verdiği bu bilgiler umarım koah hastalığı ile savaşan kişilere bir umut kapısı olur.

Koah hastalığı çekiyor ve çareler arıyorsanız doktorunuzla işbirliği içinde karbonatı kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu bilgileri hastalık çeken kişilere umut ışığı olması dileğiyle paylaşıyorum. Umarım koah hastalarına şifa olur. Sağlıklı günler dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

2 Comments

  • ismet ekin
    28 Temmuz 2013 | Permalink |

    selamlar 50 yasındayım bende koah hastasıym allah bu kepaze hastalıgı kimseye vermesin karbonatlı su yu nasıl icecez ve nabulazötöre ne kadar karbonatlı su katacaz saygılar

  • admin
    29 Temmuz 2013 | Permalink |

    Merhaba İsmet Bey öncelikle çok geçmiş olsun. Karbonat ile ilgili yazıyı sayın Kemal Mlar’ın sayfasından sizlere faydalı olacağını düşünerek alıp yayınladım. Sizi yanlış yönlendirmek istemem. Bu nedenle karbonatın oranını Kemal Bey’e sorarsanız daha uygun olacaktır. http://facebook.com/kemal.milar adresinden mesaj yazarak sorabilirsiniz. Acil şifalar dilerim..

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *