kemik erimesine naneli yoğurt iyi geliyor

kemik erimesine naneli yogurt

KEMİK ERİMESİNE DOĞAL ÇÖZÜM NANELİ YOĞURT

Kemik erimesi özellikle bayanlarda menapoz sonrası sık karşılaşılan bir rahatsızlık. Kemik erimesi için önerilen çeşitli tedavi ve ilaçlar mevcut. Ancak ne kadar faydalı oluyor tartışılır. Üstelik ilaçların yan etkileri de cabası. Şimdi size tamamen doğal, hiçbir yan etkisi olmayan oldukça faydalı bir önerimiz var. Bu formülü deneyen bir okuyucumuzun paylaşımını bende sizlerle paylaşmak istedim.

Okuyucumuz yıllarca yoğun kemik erimesi tedavisi görüyor ve hiç bir iyileşme yokken zayıflamak için hergün naneli yoğurt yemeye başlıyor. Bir kase yoğurda yaklaşık 1 çrba kaşığı kuru nane koyup karıştırarak yiyorsunuz. İsteğinize göre içine pul biber ve zeytinyağı da katabilirsiniz. Sadece nane ile karıştırıp yemenizi öneriyoruz.bBir süre hergün naneli yoğurdu yiyor ve kemik taramasına gidiyor. Tahlilleri ve tarama sonuçları kemik erimesinin büyük ölçüde azaldığı görünüyor. Doktoru şaşırıyor ve sen ne yaptın diye soruyor. okuyucumuzun naneli yoğurt yediğini duyan doktoru, çok doğru bir uygulama ile kemik erimeni iyileştirmişsin diyor. Ve doktoru bundan böyle tüm hastalarına haftanın her günü naneli yoğurt yemeleri gerektiğini söylüyor.

Bu formülü kendi çevremde de pekçok kişiden duydum. Hergün naneli yoğurt yediğinizde kemik erimesi şikayetiniz ağrılarınız kalmıyor ve kemikleriniz güçleniyor. Yalnız dikkat edilecek tek nokta şu ki ev yapımı yoğurt yerseniz çok daha faydalı olacaktır. Malum marketten aldığımız yoğurtların içinde çok sayıda katkı maddesi mevcut. Denemeye değer ne dersiniz. Denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış naneli yoğurt kürü ile kemik erimesi şikayetinden kurtulabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *