alzeimer olmamak için ne yapmalı

alzeimer olmamak icin

ALZEİMER OLMAMAK İÇİN ÇOK KOLAY VE İLGİNÇ BİR YÖNTEM

Alzeimer hastalığı günümüzde özellikle 60-70 yaşlarında, hatta bazen daha erken ortaya çıkan ve sık karşılaşılan bir hastalıktır. Günlük yaşantınızı bile idame ettirmenize engel olacak bir unutkanlık halidir alzeimer aslında. Yaşama dair herşeyi unutmak aslında yaşamın bitmesi gibi bir şey olsa gerek. Çünkü artık kendinizde değilsiniz. Birileri verirse yiyip içersiniz, birileri uyu derse uyur kalk derse kalkar ve artık hiç kimseyi tanımazsınız. Bu berbat hastalığa yakalanmadan önce yapacağınız kolay bir uygulama ile bu hastalığı engelleyebilirisiniz. Uzmanlar Alzeimer olmak istemiyorsanız bu basit yöntemi uygulayın diyor.

Her sabah veya akşam, günde bir kez olabilir, sert bir zemin üzerinde çıplak sağ ve sol ayak üzerinde, gözleriniz kapalı olarak, her iki kolunuz yanlara T şeklinde açık, yaklaşık 30 sn.’de 100’e kadar, tek ayak üzerinden “sesli” sayarak DENGE’de durma eğitimine vücudunuzu ve beyninizi mutlaka ACİL alıştırınız.

İlk bir hafta sayamamanız çok normal. İlk bir haftadan sonra, 100’e kadar sayarak bu eğitime vücudunuzu alıştırırsanız, ileride kesinlikle ALZHAIMER konusunda sorun yaşamazsınız. Tüm ömrünüz boyunca Alzeimer hastası olmadan sağlıklı yaşamanız dileğiyle.. Alıntıdır. www.kadinlariz.com

 


 

2 Comments

 • erol
  27 Ocak 2013 | Permalink |

  Bu alıntı nereden alınmıştır, bilimselliği konusunda çalışma varmıdır.
  Önemli bir konu

 • admin
  28 Ocak 2013 | Permalink |

  Merhaba Erol Bey haber gazetelerinde yayınlana bir haberdir. Bilim adamları tarafından kanıtlanmış ve denenmiş bir yöntemdir. Yani biz uydurmadık içiniz rahat olsun.. Sağlıklı günler dileriz..

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *