baş ağrısını iyileştiren ilginç tedavi

BAŞ AĞRISINA VE YORGUNLUĞA İLGİNÇ BİR ÇÖZÜM YÖNTEMİ

Baş ağrısı ve yorgunluk hissi epkçok insanın sık sık yaşadığı bir rahatsızlık durumu aslında. Bu çözüm yöntemini okuduğumda yok artık dedim doğrusu. Burun deliklerimizin birini kapatıp iyileşme olamaz diye düşündüm. Ve denemeye karar verdim. Sonuçta yazı haklı çıktı biliyor musunuz? Gerçekten işe yarıyor bu ilginç yöntem.

Burnumuzun neden 2 deliği var ? Nefes alırken her iki deliği birden kullanırız. Doğu kültüründeki inanışa göre burnumuzun sağ deliği sıcağı (güneşi), sol deliği soğuğu (ayı) temsil eder.

Başınız ağrıyorsa; sağ burun deliğinizi kapatın 5 dakika süreyle sol burun deliğinizden nefes alın.Baş ağrısı kısa sürede geçecektir diyor. Belki inanmayacaksınız benim gibi ama gerçekten geçiyor.

Kendinizi yorgun hissediyorsanız; sol burun deliğinizi kapatın, sağ burun deliğinizden nefes alın. Bu yöntem hem yorgunluğu giderir hemde zihninizi de açar diyor. Ve evet gerçekten işe yarıyor.

Elbette yazıyı ilk okuduğunuzda sizde inanmayabilirsiniz. Çünkü gerçekten ilginç bir tedavi yöntemi. Peki denemeye ne dersiniz? Sağlıklı günler dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *