başbakanın zindelik formülü

basbakanin formulu kestane bali

BAŞBAKAN YOĞUN İŞ TEMPOSUNA RAĞMEN NASIL ZİNDE KALIYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yoğun dış ülke ziyaretleri ve yoğun çalışma temposuna rağmen her zaman zinde ve sağlıklı bir görünüm sergiliyor. Bunun sırrını açıklayan Erdoğan, bağışıklığını güçlendirmek için altın çilek yediğini ve kestane balından enerji aldığını açıkladı.

Başbakan Rrdoğan kestane balının nasıl kullanılması gerektiğini şu şekilde açıklıyor; “Ilık su içine bir tatlı kaşığı kestane balı karıştırıp içilmelidir” “Ama su sıcak olmayacak, ılık olacak; şifadır şifa.” şeklinde konuşan başbakan, arılar beni koruyor her gün kestane balı yiyorum diyor. Bu tarifi herkese tavsiye eden Erdoğan, sağlıklı ve zinde kalmak isteyen herkes kestane balı yesin diyor.

Kestane balının mucize faydalarından bir başka yazımızda uzun uzun bahsetmiştir. Kısaca açıklamak gerekirse kestane balı, antiseptik ve antioksidan özelliğe sahip bir doğa mucizesidir. Binbir çiçeğinde şifasını taşıyan kestane balı her derde deva denilebilir. Doğal antibiyotik olarakta bilinen kestane balı tüm vücuda faydalı bir yiyecektir. Ancak hakiki kestane balı olmalıdır. Hatta zehirli kestane balı bulunmaktadır. Balı yedikten sonra 20 dakika içerisinde mide bulantısı ve baş dönmesi ile başgösteren bir zehirlenme durumunda kişi hemen kusturulup doktora götürülmelidir. Bu hatırlatmadan sonra size tavsiyemiz hakiki kestane balı bulup her gün bir tatlı kaşığı sulandırıp içmenizdir.

Başbakanın zindelik formülü olan kestane balı pek çok hastalığa çare oluyor. Bu mucize bal hakkında daha fazla bilgi almak için ” doğal antibiyotik kestane balı” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://www.kadinlariz.com/saglik/beslenme/dogal-antibiyotik-kestane-bali.html linke tıklayarak yazımızdan faydalanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *