hasta olmamak için evinizi havalandırın

KIŞIN HASTA OLMAK İSTEMİYORSANIZ EVİNİZİ HAVALANDIRIN

Uzmanlar kış mevsimiyle beraber hastalıkların artmasının nedenlerinden birinin de kirli hava olduğunu söylüyor. Evimiz soğumasın, sıcak hava içeride kalsın diye pencereleri açmayız. Oysa ki yaptığımız öyle yanlış bir davranıştır ki, evin içinde kalan kirli hava mikroplar üretip bizi hasta eder. Bizim gözle göremediğimiz küçük mikropçuklar hastalıkların nedenlerindendir.

Uzmanlar yaptıkları açıklamalarda kış mevsiminde de olsa mutlaka pencerelerinizi açıp evinize oksijen dolmasına ve içerideki kirli havanım dışarı çıkmasına izin verin diyorlar. Aman evim soğumasın yakıt parası çok fazla gelmesin derken hasta olmak istemiyorsanız hergün mutlaka evinizi havalnadırın. Sağlıklı günlere..www.kadinlariz.com

 


 

One Comment

  • Juliette Bolton
    10 Ocak 2013 | Permalink |

    Ben önermiyorum. Otizm son 10 yılda 10 kat arttı. Alerji son 15 yılda 5 kat arttı. Niye arttı, bizim genlerimiz değişmedi ki! Bizim neyimiz değişti;ortamımız değişti, biz daha çok plastik kullanıyoruz. Daha kirli su içiyoruz, daha kirli hava soluyoruz. Daha çok genetiği değiştirilmiş gıdayla, daha çok market ürünüyle muhatabız. Ben market ürünlerini çok önermiyorum. Doğal yiyeceğiz. Anne yapacak, kek bile yapsa anne yapacak. Çünkü ne yapdığını ne ortamda, ne ısıda yapıldığını bilmiyoruz.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *