migreni yenmek kendi elinizde

MİGRENİN PSİKOLOJİK NEDENLERİ VE KUANTUM İLE TEDAVİSİ SİZDE SAKLI

Bayanlarda daha sık olarak karşılaşılan bir baş ağrısı şekli olan migren, hayatı felç eden bir hastalıktır diyebiliriz. Bende bir migren hastası olarak ne kadar berbat bir ağrı olduğunu ve geçmek bilmediğini iyi bilirim. İnsana hayatı zindan eden, migren ismi verilen bu baş ağrısını şimdi kendiniz iyileştirmeye ne dersiniz. İnanın ben bu yöntem ile migremi yendim. Sizde yapabilirsiniz. Şimdi migrene iyi gelen kuantum yöntemi nedir açıklayacağız. Öncelikle migren ağrılarımızın nedenini öğrenelim. Sonrasında migrenden nasıl kurtulacağız açıklayalım.

Migrenin Nedeni:

Migrenin asıl nedeni Mükemmelliyetçiliktir. Yaptığını bir türlü yeterli bulamamak. Kendisini içten içe ve sürekli olarak eleştirmek. Bu gibi kişiler, aynı zamanda başkalarını da sürekli olarak eleştirirler ve kırıcı olurlar. Kimseyi beğenmezler.
Asıl düşünce şudur; “Mükemmel ve benden beklenildiği gibi birisi olamazsam, güvende olmam.” Bir düşünün isterseniz sizde böyle düşünüyormusunuz. Evet dediğinizi duyar gibiyim. Mükemmel olmaya çalışırken migren hastası olduğunuzjn farkına vardıysanız, şimdi bundan nasıl kurtulabiliriz açıklayalım.

Migreni Nasıl Yeneriz:

* Beyninize şu telkinde bulunun; Sevgili beynim şimdi sana, güvende olmak için gerekli olan yeni kararımı bildiriyorum.
* Sevilmek ve takdir edilmek için, mükemmel olmak zorunda değilim.
* Kendimi seviyorum ve olduğum halim, zâten tam ve eksiksizdir.
* Ben sâdece, o anda yapabildiğimin en iyisini yaparım. Ve o işi yaparken de, bunun keyfini çıkarırım.
* Yaptığım iş, beni değerli ya da değersiz yapmaz.
* Başarılı ya da başarısız yapmaz.
* Ben nasılsam, zaten öyle iyiyimdir.
* Bu kararımı uygulamanı istiyorum.
* Bunu bütün hücrelerime iletmeni istiyorum.

Kendinize bu olumlamaları telkin edip, daha rahat ve hayatı birazda oluruna yaşamaya başlarsanız, emin olun artık ilaçlara ihtiyacınız kalmayacaktır. Tek yapmanız gereken şey var ben buyum ve nasıl isem öyle davranıyorum, bu benim doğal halimdir, beni sevenler zaten beni böyle kabul edip seveceklerdir. Mükemmel olmak yada mükemmel görünmek için bir çaba harcamama gerek yok. Kendinizi eleştirmekten vazgeçin. Yaşadığınız zaman içerisinde nasıl davranılması ve nasıl konuşulması gerekiyorsa siz zaten öyleydiniz. İnsanların sizi yanlış anlamasından yada anlamamasından korkmayın. İnanın sizi seven sizi anlar ve buda yeterlidir. sirlardünyasi.org ‘dan faydalanılmıştır. Migrensiz ve sağlıklı günler dilerim..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *