mucize iksir rendelenmiş limon

RENDELENMİŞ LİMON İLE KANSERDEN KORUNABİLİR SAĞLIKLI BİR HAYAT SÜREBİLİRSİNİZ

Limonun saymakla bitmeyen faydalarından daha çok yararlanabilmek için limonu rendeleyerek kabuğu ile beraber yemek daha etkili oluyor. Limonun suyunu içmekten 10 kat daha fazla yararlı olan limonu ile beraber yemektir. Limonu yıkayıp buzdolabının buzluk bölümüne koyun ve donduktan sonra rendeleyin. Bu rendelenmiş limonu tüm yemeklerinize, salatalarınıza, çorbalarınıza katarak tüketebilirsiniz. Limon donduğu için kabuğundaki o buruk ve acı tat olmayacaktır. Üstelik yemeklerinize ayrı bir lezzet katacaktır. Limonun faydalarından daha çok yararlanmak için rendelenmiş limon kullanınız.

Limon başta kolon, kalın bağırsak, meme, prostat, akciğer ve pankreas olmak üzere 12 kanser tipinde başarılı sonuçlar vermektedir. Kanser hastalarında kemoterapiden daha etkili iyileştirici etkisi bilinmektedir. Bunun yanında geniş spektrumlu anti-bakteriyel olarak iltihaplara, enfeksiyonlara ve mantara karşı kullanılır. Dahili parazit ve bağırsak kurtlarına karşı etkindir. Çok yüksek tansiyona karşı kan basıncını düzene sokar. Anti-depresandır. Strese ve asabi bozukluklara karşı iyi gelir.

Uzmanlar limonun kabuğu ile beraber yendiğinde mucize bir sağlık kaynağı olduğunu açıklıyor. Üstelik hoş tadı ile hiç zarar vermeden ilaçtan daha etkilidir. Yaklaşan kış günleri hastalıklarında arttığı bir dönemdir C vitamini deposu limon ile hasta olmadan sağlıklı günler yaşamanızı dileriz. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *