reçetesiz antidepresan su

ANTİDEPRESAN KULLANMADAN SAĞLIKLI BİR RUH HALİNİZ OLSUN

Ruhsal bozukluklar nedeniyle pekçok insan antidepresan ilaçlar kullanmak zorunda kalıyor. Psikiyatr doktorlar ruhsal bozukluklar için antidepresan ilaçlar öneriyor. Şimdi bizim size önerimiz antidepresan ilaç kullanmadan sağlıklı bir ruh haliniz olması için bol bol su için diyoruz.

Katıldığım bir konferansa konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Banu Çaycı, bol su içmek bedeb sağlığınıza çok faydalı olduğu gibi ruh sağlığınız için de çok faydalıdır dedi. Bol su içmek depresyonu önler ve ruhunuzu besler diyen Çaycı, su beyin hücrelerinizi yenileyen harika bir kaynaktır dedi.

Her insanın günde en az 2 ile 2.5 litre su içmesi gerekiyor. Fazla su içtiğimde bir zararı olur mu diye düşünmeyin. Vücudunuz kendine gerekli olanı kullanıp fazlasını idrar yoluya dışarı atar. Bu nedenle hergün içebildiğiniz kadar çok su içmeye çalışın. Hem beden hemde ruh olarak daha sağlıklı olursunuz.

Çocukların bol su içmeleri de oldukça önemlidir. Beyin hücrelerini yenileyen su, çocukların okulda ve derlerinde de daha başarılı olmalarını sağlar. Yapılan araştırmalar, sınavlarda su içen çocukların daha başarılı olduğunu gösteriyor. Çocuklarınıza da bol bol su içirin. Sağlıklı bir yaşam için her zaman reçeteniz bol bol su içmek olsun.. Sağlıklı günler dileriz.. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *