sabah aç karna su içmek sağlıktır

SABAH AÇ KARNA SU İÇMEK SAĞLIKLI YAŞAMIN ANAHTARI

Su sağlıktır, su yaşamın kaynağıdır, su olmazsa olmazımızdır. Tüm sağlıkçılar bol bol su içmenin önemini açıklar. Gün boyu su içmenin faydalarını açıklayan uzmanlar, sabah aç karna içilen suyun en sağlıklısı olduğunu söylüyor. Peki sabah aç karna su içmenin faydaları nelerdir açıklayalım.

Bilim Adamı Doktor Harrad sabah aç karna içilen suyun şifasını açıklıyor. Aç karna içilen suyun yararlarını şu şekilde sıralıyor. Baş ağrısı, vücut ağrıları, kalp çarpıntısı, bronşit, astım, gastrit, obezite, epilepsi, menenjit, göz hastalıkları,böbrek sancıları, adet sancıları, kulak-burun-boğaz hastalıkları ve kilo vermek için çok faydalıdır diyor.

Sabah kalkar kalkmaz içebildiğiniz kadar su için diyen uzmanlar, sonrasında dişleriniz fırçalayın ve 45 dakika sonra kahvaltı yapın diyor. Sabah aç karna çok fazla su içemiyorum diyorsanız, su oranını günden güne artırarak bunu başarabilirsiniz. İlk gün belki yalnızca bir bardak suyla başlarsınız, sonraki günlerde daha da çok içebilirsiniz.

Sabah aç karna su içmeye devam ettiğinizde sağlıklı bir bedene sahip olduğunuzu göreceksiniz. Aç karna su içmeye başladığınızda 30 gün sonunda yüksek tansiyon sorununuz kalmayacak, 10 günde gastrit, yine 30 günde şeker sorunundan kurtulmak ya da en aza indirmek mümkündür diyen Doktor Harrad, zayıflamak için de harika bir yöntemdir. Kısa sürede ideal kilonuza kavuşacaksınız diyor. Yapılması gereken çok kolay bir uygulama aslında sadece sabah aç karna su içeceksiniz. Denemeye ne dersiniz. Sağlıklı günler dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

2 Comments

  • Blaidd Ddyn
    20 Temmuz 2012 | Permalink |

    doktor harrad kimdir peki? bi ismi yok mu? nereli? biri size sabah içebildiğiniz kadar su için diyor. şuna buna iyi geliyor diyor. bunu kimin dediğini merak eden yok mu?

  • admin
    22 Temmuz 2012 | Permalink |

    Prof. Stuart Harrad 1984 yılında De Montfort Üniversitesi Uygulamalı Kimya dalında Lisans kazandı. Daha sonra 1989 yılında Birleşik Krallık topraklarda Düzeyleri ve PCDD / Fs Kaynakları üzerine 1985 yılında Analitik Kimya alanında bir yüksek lisans tamamladı East Anglia Üniversitesi ve doktorasını taşındı.ABD ve Birleşik Krallık’ta hem de birkaç doktora sonrası randevuları sonra, Eylül 1994 yılında bugünkü göreve geldi. O, Kalıcı Organik Kirleticiler konusunda Ulusal Ağ başları üzerinde Yıllık Uluslararası Sempozyum Uluslararası Danışma Kurulu oturur Kalıcı Organik Kirleticiler Halojenli ve Birmingham, August 17-22, 2008 yılında 28. Bir sempozyum başkanlık etti.

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *