su enerji verir ve arındırır

SUYUN HAYATINIZA ENERJİ KATTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ

Suyun hayatımızdaki önemi ile ilgili pekçok yazı okumuşsunuzdur. İnsan vücudunun % 70’inin su olduğunu, Dünyanın 1/3’ünün sularla kaplı olduğunu ve yaratılışımızdaki 4 ana unsurdan birinin su olduğunu pek çoğunuz artık biliyorsunuz. Peki suyun bize enerji verdiğini ve bu sayede daha zinde, daha mutlu olabileceğimizi biliyor musunuz?

Su canlı mikroorganizmalar ile doludur ve içinde yaşayan canlılar ile su bir canlıdır. Ve eğer biz istersek su bize can verir. Peki nasıl olacak mı diyorsunuz. Hergün su içerken suyun canlı olduğunu hatırlayın ve derin bir nefes alarak canlı olan su senden sağlık ve şifa istiyorum, canlı olan su bana olumlu enerjiler vermeni istiyorum diye söyleyin. Gün boyu su içerken aklınıza hep suyun canlı olduğunu ve size can vereceğini hatırlarsanız, inanın gününüz enerji dolu ve mutlu geçecektir.

Çok yorgun ve bitkinsiniz, kolunuzu kıpırdatacak haliniz yok öyle mi? Size tavsiyem ılık bir duş alın. Ve suyu başınızdan aşağı tutarken, canlı olan su bana sağlık ve enerji ver diyerek suya emredin. Canlı olduğu için inanın sizi duyacaktır. Canlı olan su bendeki tüm negatifleri alıp pozitif olanı vermeni istiyorum. Diyerek suyun arındırıcı gücü ile tüm olumsuzluklardan arınıp enerji dolacaksınız. Bunu inanarak yaptığınız kısa süre sonra enerjik ve mutlu olacaksınız.

Su saftır, su nötrdür, suyun arındırıcı gücü tartışılmaz. Temizliğimizin de başlıca kaynağı olan su yalnızca dış bedenimizi değil içsel olarakta bizi temizler ve arındırır. Eğer biz inanarak suyun arındırmasını istersek arınır ve mutlu oluruz. Şimdi bu makaleyi okuyan bazılarınız olurmu hiç öyle şey diyor olabilirsiniz. Bunu yaşamadan bilemezsiniz. Peki denemeye ne dersiniz. Yürekten inanarak bir kez deneyin suyun verdiği enerjiye inanamayacaksınız. Sağlıklı ve güzel günlere..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *