toksin duygulardan arınarak mutlu olun

RUHUNUZA AĞIRLIK YAPAN TOKSİN DUYGULARDAN ARINARAK SAĞLIKLI VE MUTLU OLABİLİRSİNİZ

Bedenimizin biriktirdiği toksin maddelerden arınmak için detokslar yaparız, toksin maddeleri vücuttan atıcı pekçok yöntem deneriz. Yediğimiz besinler sonucu vücudumuzda biriken bu toksin maddlerden kurtulduğumuzda daha sağlıklı olacağımızı biliriz. Peki aynı toksinlerin duygusal anlamda da bizde bulunduğunu biliyor musunuz? Tıpkı bedende olduğu gibi manevi anlamda yüreğimizde de toksin duygular birikir ve mutlu olmamıza engel olur. Peki nedir bu toksin duygular? Şimdi uzman bir kalemden okuyalım.Deepak Chorpa’nın açıkladığı Serpil Sztutr aracılığı ile iletilen yazıda bakın toksin duyguları nasıl açıklıyor.

Toksin maddelerin ve toksin besinlerin sağlığa zararlı etkilerinden hepimiz haberdar olsak da toksin duygular sık sık yaşlanma sürecinin daha zararlı hızlandırıcılarıdır. Kırgınlık, düşmanlık, pişmanlık ve keder taşıdığımızda canlılığınız aşınır ve sevgi de üretemez hale geliriz.Kalbinizi toksin duygularla yüklemek sizin için tam şu anda, mümkün olan sihir, gizem, sevgi ve neşeyi tam olarak yaşamanıza engel olur. Size herkesten daha fazla zarar veren bu kırgınlıkları, üzüntüleri ve pişmanlıkları atmaya bakın.

Duygusal toksinleri atma süreci fiziksel olan toksinleri atmayla aynıdır. İlk önce yaşamı tüketen duyguları, yaşamı güçlendirenlerle değiştirmeyi istediğinize dair belirgin bir niyetinizin olması gerekir. Pişmanlık ve kırgınlığın, merhamet ve affediciliğe metabolize edilmesi belirgin bir şekilde bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu ezeli hayati enerjinize uyandırabilir.

Toksin duygular yaşlanma sürecinin en tehlikeli hızlandırıcısıdır. Onları kalbinizden atmaya kendinizi adayın. Bunu başarabilirsiniz. Duygusal anlamda hafiflediğimizde kendimizi daha mutlu ve daha huzurlu hissederiz. Bu nedenle bedenimizi temizlediğimiz gibi ruhumuzuda temizleyerek daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebiliriz. Sevgiyle kalın.. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *