adet ağrısına ne iyi gelir

adet sancisina cozum

REGL SANCISI İÇİN KOLAY VE PRATİK ÇÖZÜM YÖNTEMİ

Biz bayanların her ay yaşadığı sıkıntılardan biri olan regl günleri bazı bayanlarda aşırı bir karın ağrısı ve rahatsızlık durumu olabiliyor. Adet sancılarımızda genellikle ağrı kesiciler içer ve günlük hayatımıza devam edemez duruma geliriz. Yatağa çakılır, günlük işerimizi erteler ve mutsuz oluruz. Şimdi size çok pratik bir çözüm yöntemi ile regl sancılarınızdan kurtulup günlük işlerinize devam etmenizi sağlayacak kolay bir çözüm yöntemimiz var.

Regl sancılarında sıcak-nemli bir bezi direkt deriye temas ettirmek dokuya ve organlarınıza iyi gelecek. Çok kolay ve sağlıklı bir tarif veriyoruz sizlere. Sekiz kez katladığınız bir keten bezi kaynar suya koyun. Daha sonra üzerine bir havlu sarın ve sıkın. Bu işlemi dikkatlice yapın ve kontrol edin; deriniz yanmasın. Sonra bu havlu yumağını karnınıza koyun. Üzerine yün bir bezi iyice sarın. Böylece kalabildiğiniz sürece kalın. Bu işlem diğer karın kramplarına ve ağrılara da iyi gelecektir.

Bu sıcak su kompleksi şeklinde uyguladığınız pratik yöntem ile adet sancılarınız geçecek ve rahatlayacaksınız. Yok canım demeyin, gerçekten çok iyi geliyor ve kısa sürede ağrılardan kurtulabiliyorsunuz. Regl günlerinizi ağrısız sancısız geçirmek istiyorsanız deneyin derim. Sağlıklı günler dilerim..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *