göz renklerinin anlamları

GÖZ RENGİNİZ NEYİ ANLATIYOR GÖZ RENGİ ANALİZİ
İnsanların fiziksel özellikleri kişilikleri ve yaşamları konusunda ip uçları verir. Her insanın birbirinden farklı fiziksel özellikleri ve karakteri vardır. Göz rengimiz neyi anlatır. Göz renklerinin anlamları nelerdir. Göz rengine göre kişilik analizi nasıl yapılır, göz rengimiz bizimle ilgili neyi anlatır açıklayalım.

Mavi Gözlü Insanlar :
Duragan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açik, değişimlerin kendilerini korkutmadıgı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanirlar.

Siyah Gözlü Insanlar :
Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanlari daima idare etmek isterler.

Yesil Gözlü Insanlar :
Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılıs da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

Gözleri Ela Olanlar :
Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kisilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kahverengi Gözlü Insanlar:
Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarını açıklamalarıdır. Dünyaya kapalı gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kırıklıkları yasamamaları realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardır.

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *