deri koltuklar nasıl temizlenir

deri koltuk temizligi

DERİ KOLTUK VE SANDALYE GİBİ DERİ EŞYALARI PRATİK TEMİZLEME YÖNTEMİ

Son yıllarda deri oldukça moda oldu. Artık salonlarımızda koltuklar, sandalyeler hatta sehpalar bile deri. Deri eşyalarımızı temizlerken kullandığımız deterjanlar derinin bozulması yol açar ve ömrünü azaltır. Üstelik tam bir temizlik sağlayabilmekte zordur. Şimdi size deri eşyalarımızı hem doğal ve güvenilir hemde pırıl pırıl temizleyebileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz.

Deri eşyaları en iyi temizleyen sirkedir. Evet yanlış duymadınız sirke çok iyi bir temizleyici ve dezenfektandır. Sirkenin mikropları ve bakterileri öldürücü bir özelliği de vardır. Evinizde tam bir hijyen sağlamış olursunuz. Özellikle deri eşyaları çok iyi temizlediğini kendimde denediğim için sizlere tavsiye ediyorum. Peki nasıl yapacağız bu temizliği. Yapmanız gereken tek şey temizlik bezine sirkeyi döküp deriyi silmek. İşte bu kadar kolay. Sirke deri eşyaları hem parlatıyor hemde tertemiz yapıyor.

Deri eşyalardaki lekeleri de çok iyi çıkartıyor. Üstelik deriye zarar vermiyor ve eşyanızın ömrünü de uzatıyor. Aklınıza sirkenin kokusu geldi öyle değilmi? Sirke kötü kokar ya kokusu diyorsunuz. İnanın eşyaya hiç kokusu sinmiyor. Silerken camları açın ve derileri silin. Silme işi bittiğinde sirke kokusununda uçup gittiğini göreceksiniz. Kolay gelsin..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *