reyhan otu ile zayıflayın

reyhan otu ile zayiflama

REYHAN OTU ÇAYI İLE SAĞLIKLI VE KOLAY ZAYIFLAYIN

Hoş kokusu ile tanıdığımız reyhan otunun etkili bir zayıflama yöntemi olduğunu biliyor muydunuz? Yemeklerimize lezzet katan, mis gibi kokusu ile bizi büyüleyen reyhan otu kilo vermek için harika bir bitkidir. Yeşil çayın zayıflamaya olumlu etkileri olduğunu biliyoruz. Uzmanlar reyhan otunun yeşil çaydan daha etkili bir zayıflatıcı olduğunu söylüyorlar.

Reyhan otu fesleğen, peslan, ırıhan, rahan gibi isimlerle bilinen şifalı bir bitkidir. Reyhan otu sindirim sistemini ciddi derecede hızlandırır. Ayrıca sinir sistemine de iyi gelir, gevşetir ve rahatlatır. Kilo sorunu yaşayanlar hazımsızlık da çekiyor olabilirler. Yeşil çaydan daha etkili bir toksin atıcı ve zayıflatıcıdır.

Reyhan otunun kurutulmuş yapraklarını aktardan satın alıp çayını yaparak içebilirsiniz. Bir bardak kaynar suyun içerisine 3-4 yaprak reyhan atıp 3 dakika kadar demeleyin ve süzün. Yeşil çay gibi acı bir tadı olmaz, lezzetli ve güzel bir çay olur. Reyhan otu çayını günde 3 kez tüketebilirsiniz.Gaz söktürür ve mideyi rahatlatıcı reyhan çayı vücudunuzda biriken suyu ve toksinleri atıp zayıflamanıza yardımcı olur.

Reyhan otu çayını düzenli içenler kısa sürede zayıfladıklarını anlatıyorlar. Reyhan otu etkili ve kolay bir zayıflama yöntemidir. Üstelik sağlığımıza hiçbir zararı olmayan aksine çok faydalı bir bitkidir. Sağlıklı zayıflamak için reyhan otunu denemeye ne dersiniz? Sağlıklı ve formda bir yaz dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *