zayıflatan bitkiler nelerdir

zayiflatan bitkiler

TAYLAN KÜMELİ’DEN KOLAY KİLO VERMEYİ SAĞLAYAN ZAYIFLATAN BİTKİLER

Beslenme Uzmanı Taylan Kümeli sağlıklı zayıflamak istiyorsanız kavun, karpuz, muz, incir ve kurutulmuş meyvelerin kalorilerinden dolayı uzak durun. Bu meyvelerin yerine yeşil erik, elma, vişne, çilek, armut gibi meyvelere ağırlık verin diyor. Ayrıca kilo verdiren mucize bitkilerle de pek sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Peki kilo vermek için hangi bitkiler tüketilmelidir. Dolaşım ve sindirim sistemini düzenleyen, yağ yakıcı özelliği ile daha hızlı kilo vermenizi sağlayan, vücuda enerji ve zindelik katan, tokluk hissi veren ve sakinleştirici özelliği bulunan zayıflatan bitkiler şunlardır:

Zayıflatan Bitkiler:

* Yeşil Çay
* Tere tohumu
* Funda yaprağı
* Arnavut Biberi
* Tarçın
* Guar Sakızı
* Rezene
* Karahindiba Kökü
* Keten Tohumu
* Zencefil
* Maydanoz
* Sinameki

Not: Guar sakızı bilmediğimiz farklı bir bitki olduğundan kısaca açıklamak istedim. Guar sakızı; Hindistan’da yetişen Cyamposis türü guar bitkisinin endosperminin öğütülmesiyle elde edilen galaktoz ve mannozdan zengin bir polisakkarid içeren bir gıda katkısı bitkisel ürün.

Zayıflatan Bitkiler Nasıl Kullanılır:

Bitkiler ayrı ayrı yada istediğiniz uyum sağlayabilecek bitkileri birlikte olarak kaynar suda 5 dakika kadar bekletip demleyerek çay olarak içebilirsiniz.

Taylan Kümeli bu bitkileri tüketerek sağlıklı ve kolay kilo verebilirsiniz diyor. Zayıflamak isteyenler bu bitki çaylarını bol bol içerek daha kolay kilo vereceklerdir. Sağlıklı ve güzel günler dileriz. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *