5 günde 5 kilo diyeti

5 GÜNDE 5 KİLO VERDİREN ÇABUK ZAYIFLATAN DİYET LİSTESİ

Çok hızlı zayıflamak isteyenler için çabuk zayıflama diyeti sağlıklı ve hızlı kilo vermeyi sağlayacaktır. Bu diyette alınması gereken tüm besin gruplarına yer var, fakat bünyenize uygun olurmu bilemiyorum. Gün boyu aynı yiyecekler ile beslenmek size zor gelebilir. Fakat kararlıysanız ve çabuk zayıflamak istiyorsanız eminim buna katlanıp diyeti uygulayabilirsiniz.

Çabuk Zayıflama Diyet Listesi:

1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz.

2. gün: Yalnızca haşlanmış sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler olabilir. Sabahtan itibaren yatana kadar sürekli sebze tüketeceksiniz.

3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk olabilir. Gün boyu sadece et ile besleneceksiniz.

4. gün: Bugün meyve günü olacak. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin. Bütün gün sabahtan itibaren sadece meyve yiyeceksiniz.

5. gün: Yalnızca yumurta. Tamamen hayalgücünüze bırakıyorum. Yumurtadan yapılan herşeyi yiyebilirsiniz. Sadece yumurta yiyeceksiniz unutmayın.

Hadi bakalım bu diyeti kimler uygulayıp sonuç alacak. Eğer bu diyeti yaparak kilo verenler olursa sonuçlarını bize yazarsanız memnun oluruz. Sağlıklı ve formda bir hayat dileğiyle..
diyetcim.net ‘den faydalanarak www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *