nestle nesfit diyeti

NESTLE NESFİT YİYEREK ZAYIFLAMANIN FORMÜLÜ

Nestle Nesfit reklamlarını çok duyduğumuz tahıllı bir hazır gıdadır. Nestle nesfit diyeti ile zayıflayanların yorumlarını okuduğumda gerçekten işe yaradığını düşündüm ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Aslında ben tamamen doğal beslenmeden yana olan biriyim. Fakat bazen bu katkı maddeli ürünler işe yarıyor. Nestle nesfit diyetinde gün içerisinde öğünlerinizi nestle nesfit ile değiştirmeniz yeterli oluyor. Fakat diğer öğünlerde de ölçülü ve uygun beslenmeniz gerekiyor. Güzel manken Tülin Şahin’in de nestle nesfit ile kilo verdiğini biliyor muydunuz? Şimdi size nestle nesfit diyetinin öğünlerini ve programını açıklayalım.

Nestle Nesfit Diyet Listesi:

Kahvaltı: Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz. 1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

Öğle Yemeği: Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunu da içeren dengeli bir tabak hazırlamanız. Yani yemeğinizde süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birinin bulunması iyi olacaktır. Örneğin; Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavuk ya da balık yiyebilirsiniz.

Akşam yemeği: Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz.

Sağlıklı ve daha hızlı zayıflamak ve forma girmek isterseniz; ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın. Sağlıklı ve formda günler dileriz..

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *