biominera zayıflama

BİOMİNERA THERMO AKTİF ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ NEDİR GERÇEKTEN ZAYIFLATIR MI

Son günlerde TV ekranlarında ve internet ortamında çok fazla duyduğum biominera thermo aktif zayılama ürünlerini sizler için pekçok farklı kaynaktan araştırdım. Biominera ürünleri gerçekten zayıflatır mı, kaç kilo zayıflama sağlar, vücutta incelme ne kadar olur,etkisi nedir, nasıl kullanılır, zararları var mıdır gibi herkesin merak edebileceği tüm konuları açıklamak istedim. Ayrıca bu ürünü kullanıp çok memnun kalan ünlü sanatçılarımız da tavsiye ediyor. Tuğba Özay, Hilal Cebeci, Hakan Aysev, Yeliz Yeşilmen gibi ünlüler noter huzurunda yapılan uygulamada yarım saat içerisinde 3-5 cm. incelmiş ve inanılmaz derecede memnun kalmışlardır.Bunları duyunca daha çok merak ettiniz öle değil mi açıklayalım.

Biominera Nedir:

Tamamen doğal içeriğe sahip thermo zayıflama sistemleridir. Biominera biyolojik bir zayıflama özelliği ile zararsız ve doğal olma özelliği taşır. Biominera krem ve bant olarak iki çeşit kullanıma sahiptir. Krem, vücuttaki fazla yağların yakıcı özelliğe sahiptir. Biominera transdermal biyolojik zayıflama bandı hem vücutta biriken yağları yakarken hemde iştah kontrolü sağlıyor. TC. Sağlık Bakanlığından onaylı güvenilir bir üründür.

Biominera İçeriği:

Biominera zayıflama sistemi içerisinde limon, portakal, üzüm çekirdeği, tatlı badem, biberiye, buğday proteini, jojoba yağı, ,gül yağı, ısırgan yağı, susam yağı gibi bir çok naturel bileşik bulunmaktadır. Biominera zayıflama bandı yoğun miktarda L- Carnitine amino asidi içerir ve bu ciddi bir yağ yakıcıdır. İçerdiği ananas sıtamus ekstresi yediğimiz besinlerin fazla kiloya dönüşmesini engeller. Kahverengi deniz yosunu özü, karayosun ve özel bir deniz yosunu da içerdiği zayıflatıcı maddelerdendir.Duvar sarmaşığı, orman sarmaşığı, beyaz çiçekli at kestanesi özü, nane, zencefil gibi pekçok bitkinin özü de biominera zayıflama siteminin içerisinde bulunmaktadır.

Biominera Zayıflama Sistemi Nasıl Zayıflatır ve incelme Sağlar:

Biominera thermo aktif yağ kompleksi içerisinde bulunan çok değerli bitki özleri ve özel thermo yağ kompleksi uygulandığı bölgede deri altında ısı etkisi yaratarak birikmiş ve depolanmış yağları süratli bir şekilde parçalayarak eritir. Aynı zamanda bir yağ hücresi olduğu için selülitlerde de gözle görülür bir düzelme sağlar. Özellikler karın, kalça ve bel bölgesindeki depolanmış olan yağ ve selülit hücrelerinin boşaltılmasını sağlar. Biominera Biyolojik Zayıflama Sistemleri göbek ,basen bölgelerinde ki yağ ve selülit hücrelerini parçalayarak vücutttan atılıp, incelmenizi sağlıyor.

Biominera Kaç Kilo Zayıflatır Kaç Bedeb İnceltir:

Biominera thermo aktif yağ kompleksi her hafta ortalama bir beden incelterek zayıflatır. Bu da 5 ila 10 cm. arasında değişen bir incelmedir. 1 ayda 8- 12 kg. arasında büyük bir oradan zayıflama sağlar. Diyet yapmadan, yorucu egzersizlere ve aç kalmaya gerek kalmadan bu zayıflama ve incelme oranları ne kadar güzel öyle değil mi.

Biominera Nasıl kullanılır:

Biominera kremi Biominera termo aktif yağ kompleksi kuru ve temiz cilde uygulanır. Yüz hariç bütün vücutta kullanılabilir ve kullanılan her bölgede aynı etkiyi gösterir. Karın, kalça ve basen bölgelerindeki incelmelerde muhteşem sonuçlar alınıyor.Biominera Biyolojik Zayıflama Sistemlerini krem gibi yağlı olan basen ve göbek bölümlerine uygulayıp 3-4 saat bekleyeceksiniz.Bu sırada günlük işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Yani Biominera Biyolojik Zayıflama Sistemlerini vücuda masaj yaparak sürdükten sonra yıkamıyorsunuz.Biominera Biyolojik Zayıflama Sistemlerini aldığınız zaman bir kutu ürünü 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Kilonuza göre daha uzun süre kullanmanızda gerekebilir. Biominera zayıflama bandı ise; Vermek istediğiniz kilo 8-10 arasında ise 1 adet bant, 10 kilo ve üzeri ise günde 2 adet bant yapıştırmanız gerekmektedir.

Biominera Zararları:

Biominera zayıflama sisteminin hiçbir yan etkisi yada zararı yoktur. Yüzde yüz doğaldır. Ürün üzerinde de yüzde yüz nature etiketini görebilirsiniz. Biominera zayıflama sisteminin klinik ve farmakolojik çalışmaları İtalya Dı Pavıa Ünüversite hastanesi, Ispe cilt ve ürün Değerlendirme Enstitüsü ve Basıc Europe Labaratuvarları tarafından yapılmıştır. TC. Sağlık Bakanlığından onaylı % 100 doğal bir zayıflama ürünüdür.

Biominera Nerede Satılır Fiyatı Nedir:

Biominera zayıflama bandı İstanbul Korse Merkezi patentlidir ve İstanbul Korse Merkezi adresinden alabilirsiniz. İçerisinde 28 flaster bulunan 1 kutu biominera zayıflama bandı 69 TL fiyat ile satılıyor. Fakat firmanın indirim ve hediyelerinden yararlanma imkanınızda var. Biominera krem de yine İstanbul Korse Merkezi’nde 2 kutu krem ve özel kıyafet hediyeli 129 TL fiyat ile satılıyor.

Biominera Kullanıcı Yorumları:

Sizler için bu ürün hakkında yapılan tüm yorumları araştırdım ve okudum. Ürünleri kullanıp kısa sürede 12- 15 kilo verdim diyende var. Ben kullandım hiç işe yaramadı diyende. Deneyip dememek size kalmış aslında. Eğer kullanıcı yorumlarına bakmak isterseniz biominera.wordpress.com adresinden inceleyebilirsiniz. Herkese sağlıklı ve güzel günler dilerim..www.kadinlariz.com

 


 

2 Comments

  • hfjhj
    14 Mayıs 2012 | Permalink |

    Vermek istediğiniz kilo 8-10 arasında ise 1 adet bant, 10 kilo ve üzeri ise günde 2 adet bant yapıştırmanız gerekmektedir.Dediniz zayıflama bandı dediğiniz nedir ?

  • admin
    15 Mayıs 2012 | Permalink |

    Merhaba Cemre Hanım yazmızda bahsedilent zayıflama bandı biominera zayıflama bandıdır. Sağlıklı günler dilerim..

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *