göbek bandı nasıl kullanılır

GÖBEK ERİTME BANDI İLE UYKUDA KİLO VERMEK MÜMKÜN MÜ

Son günlerde sık sık reklamlarına rastladığımız göbek eritme bandı nedir, içeriği nedir, nasıl kullanılır, göbek eritme bandının zararları var mıdır gibi aklınıza takılabilecek soru işaretlerini sizler için araştırmaya karar verdim. Öncelikle şunu söylemeliyim ki göbek eritme bandını kullananların yorumları çok olumlu ve çok işe yaradığını, gerçekten kısa sürede kilo verdiklerini yazıyorlar. Peki bakalım neymiş bu göbek eritme bandı açıklayalım.

Göbek Eritme Bandı Nedir:

Göbek Eritme Bandı , geliştirilmiş iştah kesici , metabolizma destekleyici ve enerji arttırıcı bie aparat olarak tarif ediliyor. Düzenli kullanıldığında kaslarınız güçlenecek , toksinler atılacak hatta kolestrol seviyeniz de düşecektir deniliyor. %100 bitkisel olab göbek eritme bandı tamamen doğal bir zayıflama yöntemidir, şeklinde bilgi veren uzmanlar, kısa sürede sağlıklı zayıflama yöntemi olarak göbek eritme bandını tavsiye ediyor.

Göbek Eritme Bandı İçeriği:

Göbek eritme bandının içeriğinde, Samen Cassiae torae, Poria Cosus, Maythorm, İmmature Bitter Orange, Scutellaris baicalensis, Alisma Orientalis, Angelica Sinensis, Active Substances of Plant Extract şeklinde sayılıyor.

Göbek Eritme Bandı Nasıl Kullanılır:

Göbek eritme bandının içerisinde 30 adet bant bulunur ve 1 ay kullanımlık içindir. Göbek Eritme Bandının ambalajı açınız ve göbek eritme bandını göbeğin üstüne gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırınız 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakınız.Göbek Eritme Bandını 12 saat sonra çıkarınız ve bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız. Günde bir adetten fazl yapıştırmayınız. Etkili Bir Sonuç alabilmek için en az 1-2 ay kullanılması önerilmektedir.

Göbek eritme bandının gece kullanılmasının sebebi şu şekilde açıklanıyor: uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak göbek eritme bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engellemeye yardımcı olur.

Göbek Eritme Bandı Zararları:

Tamamen doğal içeriği ile göbek eritme bandının insan sağlığı için herhangi bir zararı yoktur, ancak kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle eğer bant ciltte alerjik bir durum oluşturmuş ise kullanımı bırakıp doktora başvurunuz. Göbek eritme bandının dış ambalajı açıp hava almaya maruz bırakmayınız. Göbek eritme bandını 14 yaş altı bebek emzirenler ve hamilelerin kullanması önerilmiyor. Göbek eritme bandını adet dönemlerinde kullanmaktan kaçınınız şeklinde açıklanıyor.

Diyet yada egzersiz yapmaya gerek kalmadan gece uyurken kilo vermenizi sağlayacak harika bir yöntem arkadaşlar. Kullanıcı yorumları hep olumlu ve kısa sürede çok zayıfladıklarını anlatıyorlar. gobekeritmebandi.com sitesinde bir kutu göbek eritme bandı 39 TL indirimli fiyat ile satılıyor.Güzel günler dileriz…www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *