solusitan ile yiyerek zayıflayın

GÜRKAN KUBİLAY’DAN SOLUSİTAN İLE DİYET YAPMADAN ZAYIFLAMA YÖNTEMİ
Tv programında Solusitan nedir, Solusitan ile nasıl zayıflanır,Solusitan nasıl kullanılır gibi merak edilen konuları ispatları ile açıklayan Gürkan Kubilay, diyet yapmadan, aç kalmadan yiyerek zayıflamak istiyorsanız Solusitan kullanın diyor. Südutyoya konuk olarak alınan Gürkan Kubilay’ın hastaları kısa sürede nasıl mucize şekilde kilo verdiklerini znalttılar. Yediğimiz yemeklerden vücudumuza aldığımız yağlar vücutta birikiyor ve kilolu yağlı bir bedenimiz oluyor. Solusitan vücuttaki yağların dışarıya atılmasını sağlıyor. Gürkan Kubilay solusitanı test ederek gözler önüne serdi. Bir çay bardağı suya önce yağ koydu sonra yağın üzerine solusitan ekledi. Kısa süre sonra toz bütün yağı toplarak bir top halinde bardağın dibine indirdi. Vücuttaki yağlarıda aynen bu şekilde topalyıp atılmasını sağlar diyen Kubilay en yeni ve en kesin zayıflama yöntemi olarak Solusitanı açıkladı.

Solusitan Nedir:

Poly-D-Glucosamine; karides, ıstakoz ve yengeç gibi kabuklu deniz canlılarının dış iskeletinden elde edilen bir polisakkarit olan kitinden üretilir. Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini sindirilmeden kendine bağlayan bir diyet lifidir. Poly-D-Glucosamine yağ moleküllerini tuzağa düşürerek sindirim sistemi tarafından emilmesini engeller.

Solusitan Nasıl Zayıflatır:

Solusitan, güçlü pozitif manyetik güç yüklüdür. Yağ molekülleri ise negatif güç yüklüdür. Bu da Solusitan’ın yağ moleküllerini bir süngerin suyu emdiği gibi emmesini sağlar. Bunun sonucunda vücut yağı ememez ve doğal yollarla dışarı atılmasını sağlar.

Solusitan Nasıl Kullanılır:

Gürkan Kubilay solusitanı toz olarak gösterdi. Bu ürünün tablet şeklinde olanı da mevcuttur. Yağlı bir öğün tüketeceğiniz zaman solusitan tableti soğuk bir bardak suya atın, çözülmesini bekleyin. Yemekten önce ve yemeğiniz sırasında için. Kullanımı bu kadar kolaydır.

Solusitan Zararları:

Solusitan’ın insan sağlığı için hiçbir zararı yoktur, ancak deniz kabuklarından üretildiği için deniz kabuklarına allerjisi olan kişilerin kullanması zararlıdır. Ayrıca hamile veya emzirme döneminde olan kadınların kullanmaması gerekmektedir. Birde Doktor Gürkan Kubilay balık yiyeceğiniz yada yediğiniz zamanlarda içmeyiniz uyarısında bulundu. Çünkü balık omega3 içerir ve bu yağ bize çok faydalı olduğundan atılmaması gerekiyor.

Solusitan Nereden Alınır:

Solusitan satışı yapan pekçok internet sitesi var. Ancak Gürkan Kubilay’ın da önerdiği ve en güvenilir görünen linetabs.com internet sitesi. Bu sitede bir kutu solusitan tablet 69 Tl fiyat ile satılıyor. Kullanmak isteyenler buradan temin edebilirler. Güzel günlere..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *