erkekleri etkileyen sözler

ERKEKLERİN DUYMAKTAN HOŞLANDIĞI SÖZLER

Erkeklerin en çok etkilendiği şey giyim ve güleryüz olsada sözlerden de çok etkilendikleri doğrudur. Size özel aşk yuvanız olan yatak odanızda sevgiliniz için en seksi kıyafetlerinizi giydiniz. Buraya kadar çok güzel peki hangi sözleri söylerseniz erkeği tahrik eder ve çıldırtır dersiniz. Kadının ağzından çıkacak olan sözler erkeği heyecanlandırır ve harekete geçirir. Buna karşılık kadın da aynı şekilde erkeğin konuşmaları sayesinde heyecanlanır. Bu şekilde, çiftler farkında olmadan duygularını ortaya koyarlar. Hatta konuşarak sevişmeleri sayesinde tam anlamıyla birliktelik sağlandığını da fark ederler.

Erkekleri en çok etkileyen ve tahrik eden sözler şunlardır: Seninim, Bana sahip ol, Bana istediğini yapabilirsin gibi cümleler, kadınlar tarafından sevişme sırasında söylendiğinde, hemen hemen tüm erkekleri uyarır. Bu gibi sözler erkekte sahiplik duygusunu tetikler ve erkek kendini daha güçlü hisseder. Alçak sesle konuşursanız, ne dediğinizi duyabilmek için size yaklaşmak zorunda kalır, bu da etkili yöntemlerden biridir.

Kadınlar ise genellikle erkeklerden Seni istiyorum, Sana doyamıyorum, Sana aşığım gibi beğeni ifade eden cümleleri duymaktan hoşlanırlar. Erkeğin kendi gücünü ve kadını arzuladığını hissettirdiği cümleler kadınların heyecanlanmasına yol açar. Kadınlar ve erkekler birbirinden çok farklı olsalarda her ikiside sevgilinin söyleyeceği güzel sözden etkilenecektir. Doğru sözleri seçerek sevgilinizi etkileyebilir güzel bir gece geçirebilirsiniz. Aşk dolu günler dileriz..www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *