bir kadın kaç bebek doğurabilir

İNANILMAZ AMA GERÇEK BİR KADIN AYNI ANDA 11 BEBEK DÜNYAYA GETİRDİ

Bu haberi gazetede okuduğumda çok şaşırdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Bir kadın aynı anda kaç tane çocuk dünyaya getirebilir? Genelde duyarız 4’üz bebekler dünyaya geldi diye. Fakat bu çok şaşırtan bir haber ki bir anne aynı anda 11 tane bebek doğuruyor. Bakın ahber aynen şu şekilde;

“Hindistanda bir kadın özel bir hastanede girdiği başarılı bir ameliyat sonrası aynı anda 11 bebek doğurarak dünya rekorunu kırdı. Tüm dünyayı şaşkına uğratan doğum sonrası gözler ailenin üzerine çevrildi.Sağlık durumları iyi olan bebeklerin yanısıra annenin de sağlığında hiç bir problemin bulunmaması sevindirdi.Küvezlerinden çıkartılan ve daha ismi bile konulmayan 11 şanslı kardeş basına tanıtıldı.”

İnanılmaz gelsede bu yaşanan bir gerçek aslında. İlginç bir bilgi ve tarihe geçecek bir olaydır heralde. Sağlıklı olmaları da çok güzel bir gelişme. Düşünsenize büyüdüklerinde aynı yaşta 11 kardeş çok güzel olacaktır heralde. Ne diyelim 11’iz kardeşlere sağlıklı günler dileriz. www.kadinlariz.com

Sizlere ilginç bir bilgi paylaşımı yaptım fakat şimdi bu haberi yayınlayan gazete haberi yayınlıyor. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum aşağıda yorumda gazetenin açıklamasını okuyabilirsiniz.

 


 

One Comment

 • gül keskin
  26 Şubat 2012 | Permalink |

  Dış Haberler grubumuzun Hindistan’da yerel bir haber sitesinden çeviri yaparak alıntı yaptıgı “Aynı anda 11 bebek doğurdu” başlıklı haberimizin, yanlış ve asılsız bir haber oldugunu öğrenmiş bulunmaktayız.

  Resimde gösterilmekte olan bebeklerin, 11.11.11 tarihinde doğan şanslı bebekler oldugunu bilgilerinize sunarız.

  Kamuoyunu yanlış yönlendirecek, dezenformasyon ve bilgi kirliliğine yol açacak bu tür hataları bir daha tekrar ettirmeyecegimizin teminatı veriyoruz.

  Siz değerli takipçilerimizden defaaten özür diliyoruz.
  Allah’a emanet olunuz.
  Site Yönetimi
  Yalan söyleyip yücelmektense, doğruyu söyleyip alçalmayı tercih ederim.
  Hz.Ömer
  herseyogren.com/tr/ayni-anda-11-cocuk-dogurdu.html

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *