kadınlar nasıl bir erkek ister

KADINLARIN ERKEKLERDE ARADIĞI ÖZELLİKLER NELERDİR

Erkekler hep kadınların anlaşılmaz olduğundan yakınırlar. Aslında kadını anlamak öyle kolaydır ki yeterki kadının ne istediğini bilin. Kadın ihtiyaçlarını karşılamaktan çok ruhuna hitap eden bir erkek ister. Kadınlar her zaman erkeğinin gözünde özel ve güzel olmak ve bunu hissetmek isterler. Her kadın erkeğinin yalnız kendisine ait olmasını ister. Kadın romantiktir, güzel sözlerden ve süprizlerden hoşlanır.

Kadınlar erkeğinin yakışıklı olmasına önem verdiği kadar güvenilir olmasına da çok önem verirler. Geniş omuzlu bir erkek yerine erkekte güvenilir bir omuz ararlar. Kadın erkeğinin yatakta iyi olmasından çok kalbi sevgi dolu bir erkek ararlar. Nazik ve duygulu sözler duymaya bayılırlar. Erkeğinin kadına söylediği romantik ve duygusal sözler en kötü zamanda bile kadın için inanılmaz güzeldir. Kadınlar süprizlerden ve çiçeklerden hoşlanırlar. Hiç ummadığı bir anda elinizde bir çiçekle onu mutlu edebilirsiniz. İşte kadını mutlu etmek bu kadar kolaydır aslında. Peki kadınlar erkekte nelerden hoşlanmazlar, erkeğin hangi davranışından ve sözünden hoşlanmaz bir de bunları açıklalım.

Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadığı Durumlar:

Kadınlar Ana kuzusu erkelerden hiç hoşlanmazlar. Kadın birlikte olduğu erkeğin anne sözünden çıkmayan bir süt kuzusu olduğunu görmeye hiç tahammül edemez. Hatta bu durumdan nefret eder diyebiliriz. Kadınlar kendine güvenen ve kendi ayakları üzerinde durabilen erkeklerden hoşlanırlar.

Kadınlar erkeklerin TV karşısında yayılıp, eline kumandayı alıp zap yapmasından nefret eder. Üstelik erkeler TV karşısında tamamen transa geçip dış dünya ile ilişkilerini kestiğinden konuşulanları da duymazlar. Özellikle futbol maçları erkeğin en büyük zaafı. Kadınlar ise saatlerce erkeğin TV karşısında adeta evde yokmuş gibi kalmasından nefret eder.

Her gün traş olan erkeğe bütün kadınlar bayılır. Sakalı çıkmayan erkekler de kadına dayanılmaz gelir. Sakallı erkeğin hem görünümü hem dokunuşu kadını hiç memnun etmez doğrusu.

Kadınlar hoş kokmayan erkeklerden kaçar. Kadın için erkeğinin kokusu önemlidir. Tertemiz ve güzel kokan erkek her zaman kadına daha çekici gelir. Jöleyi abartmak saçları kafaya yapıştırmak da birçok kadına itici gelir.

Aşırı bol bir pantolon erkeğin fiziğini kötü gösterir. Çok dar olanlar da iticidir. Ortasını bulmanız gerekir. Beyaz çorap da kadınların itici buldukları kıyafetlerdendir. Kadın için erkeğin giyim kuşamı da önemlidir. Yanında hoş görünümlü şık bir erkek isterler.

Kadınlar sürekli etrafı dağıtan erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Düzeli erkek her zaman için kadını memnun edecektir.

Her konuyu her fırsatta bir tartışma haline getiren erkek itici gelir. Daha uyumlu ve sakin erkek kadın için daha değerlidir.

Kadınlar erkeğin yemek yeme şekline çok dikkat ederler. Eğer hızlı ağzınızı doldurarak ses çıkararak bir de ağzınız doluyken konuşarak yemek yiyorsanız bittiniz. Kadınlar bu şekilde yemek yiyen erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

Kadınlar çok kıllı erkeklerden özellikle de erkeğin sırtındaki kıllardan hiç hoşlanmazlar. Ayakların temizliğide önemlidir. Aman ayakkabınızın her zaman boyalı ve cilalı olmasına dikkat edin.

Kadınlar ne kadar zor diye düşünsekte aslında çok kolay ve basit noktalara dikkat ederek kadının kalbini kazanabilir ve bir ömür mutlu olabilirsiniz. Zeki, kibar, güvenilir ve romantik olduğunuzda kadın da çok ince ayrıntıları görmez olacaktır. Sevgi dolu bir beraberlik dileriz. www.kadinlariz.com

 


 

Yorum Yazın

E-posta adresiniz asla paylaşılmaz. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *